wmaraci reklam

0850 Numara Nedir ?

10 Mesajlar 2.437 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PlusClouds PlusClouds WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek btb manager
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

0850 Numara Nedir?

Teknoloji ve teknolojik alt yapının gelişmesi ile birlikte hizmetler de gelişmekte ve farklılaşmakta. Buna en güzel örnek olarak 0850 numaralı hatlara verebiliriz. 0850 numaralar telefon ve internet alt yapısının birlikte kullanılarak daha gelişmiş bir telefon hattına sahip numaradır. Ülkemizin her alanında kullanılabilen bu telefon kodu birçok kolaylığa ve avantaja sahiptir. 0850’li telefon numaralarının kullanılabilmesi için internet alt yapısının bulunduğu bir yerde olmanız ve bir telefona (sabit telefon ya da cep telefonuna)sahip olmanız yeterli. 0850 numaranın faydaların bahsetmeden önce 0850 numara nedir ve ne demektir öncelikle bunu açıklayalım. 0850 numaralar herhangi bir bölgeye ve lokasyona bağlı olmaksızın ülke sınırları içerisinde her alanda kullanılabilen özel bir telefon numarasıdır. Göçebe ya da nomadic olarak adlandırılan 0850 numaralar bağımsız numaralarıdır. Bir şehre ya da bir bölgeye bağlı değildir. Bu nedenle 0850 numara kullanıyorsunuz bu numarayı değiştirmeksizin ömür boyu kullanabilirsiniz. İp tabanlı sunulan bir hizmet olduğu için aynı numarayı değiştirmeksizin ister Edirne’de isterseniz Kars’ta kullanabilirsiniz. Bu özellikler 0850 numaraların en temel özelliğidir. 0850 numaraların diğer özellikleri ise şunlardır;
1. Çoklu Arama; 0850 numaranızla aynı anda onlarca farklı kişiyi arayabilir ve iletişim kurabilirsiniz.
2. Çoklu Cevap Verme; Özellikle çağrı merkezi bulunan kurumlar için büyük kolaylık sağlayan 0850 numaralar aynı anda yüzlerce telefon çağrısına cevap verebilir.
3. Ekonomik; Sabit hatlar ya da cep telefonu hatlarına göre çok daha ekonomik ve hesaplıdır.
4. Kredi ve Faturalı Ödeme; İnternet tabanlı olup sabit bir hat gibi hizmet veren 0850’li telefon numaraları ister faturasız hatlarda olduğu gibi önceden kontör yükleyebilir isterseniz de ay sonunda fatura ödeyebilirsiniz.
5. Bulut Hizmeti; 0850 telefon numaranız ile birlikte bulut hizmeti alarak gelen aramaları daha kolay yönlendirebilir, ayrıntılı raporlar hazırlanabilir, görüşmeler kayıt altına alınabilir ve daha kolay bir şekilde yönlendirme yapabilirsiniz.
Bu gibi özellikleri ile 0850 numara çok büyük avantajlara sahip. Kurumsal ya da bireysel olarak başvuru yapılıp alınabilen 0850 numara almak çok kolay. 0850 numara, belirli bir lokasyona bağlı olmayıp internet alt yapısı kullanılarak hizmet veren bir telefon hattıdır.
yigitcankus bbking

kişi bu mesajı beğendi.

PlusClouds.com | Bulut Bilişim Sanal Sunucu Kiralama ve Kiralık Bulut Sunucu Hizmetleri
wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Superonline Fiber'e bağlanınca bu numaradan vermişlerdi kampanya ile birlikte.
PlusClouds

kişi bu mesajı beğendi.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
ben bu hatları ücretsiz biliyordum aylık ücreti varmış demek
PlusClouds

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek btb manager
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Fatma adlı üyeden alıntı

ben bu hatları ücretsiz biliyordum aylık ücreti varmış demek

0850 numaraların tahsisi genelde ücretsiz yapılıyor. Siz bu numaradan arama yapmadığınız sürece de herhangi bir şekilde ücretlendirilmezsiniz.

0850'li numaranızı daha efektif kullanabilmeniz (Çağrı kaydetme, Otomatik Sesli Karşılama, Dahililer Atama vs. gibi) için sanal santral hizmetleri verilmektedir. Genellikle bu hizmetleri sağlayan sanal santral için aylık sabit ücret alınır.

Not: Yukarıda yazdıklarım, operatörünüzle yaptığınız anlaşmaya göre değişebilir. Kimi operatör tahsis için ücret alabilir, kimi operatör ise tahsis ettiği hattın içerisine öntanımlı olarak görüşme paketi ekleyebilir ve siz kullanmasanız da sizi faturalandırabilir.

PlusClouds.com | Bulut Bilişim Sanal Sunucu Kiralama ve Kiralık Bulut Sunucu Hizmetleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

PlusClouds adlı üyeden alıntı

0850 numaraların tahsisi genelde ücretsiz yapılıyor. Siz bu numaradan arama yapmadığınız sürece de herhangi bir şekilde ücretlendirilmezsiniz.

0850'li numaranızı daha efektif kullanabilmeniz (Çağrı kaydetme, Otomatik Sesli Karşılama, Dahililer Atama vs. gibi) için sanal santral hizmetleri verilmektedir. Genellikle bu hizmetleri sağlayan sanal santral için aylık sabit ücret alınır.

Not: Yukarıda yazdıklarım, operatörünüzle yaptığınız anlaşmaya göre değişebilir. Kimi operatör tahsis için ücret alabilir, kimi operatör ise tahsis ettiği hattın içerisine öntanımlı olarak görüşme paketi ekleyebilir ve siz kullanmasanız da sizi faturalandırabilir.

Ben fazla bir özellik istemiyorum hocam sadece bir 850 hat numarası istiyorum cep telefonuma yönlendirilecek böyle bişey mümkünmü?

seoweb seoweb Seo Expert / Teacher Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 67 / 63
  • Ticaret 10, (%100)
sanalsantral.com veya netgsm.com sayfalarına göz atınız. Sanal santral vergi levhası istiyor. Net gsm ise istemiyor
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 /
  • Meslek btb manager
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Fatma adlı üyeden alıntı

Ben fazla bir özellik istemiyorum hocam sadece bir 850 hat numarası istiyorum cep telefonuma yönlendirilecek böyle bişey mümkünmü?

Merhabalar;

Dilerseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bir şekilde konuşarak yardımcı olmaya çalışırız.

Tel: +90 850-321-88-99

Yada bize iletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.

Mail: info@plusclouds.com

ErenG ErenG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
netgsm ile çalışıyorum daha forumu doldururken arayıp yardımcı oluyorlar sanal santral içinde aylık 9 tl alıyorlar

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Ayrıntılı olarak burda bi anlatım yapmıştım; www.kadirdurukan.com/0850-numara-nedir-nasil-alinir

OsmanMeta OsmanMeta Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bayi Yetkilisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 10 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Anlatımınız için teşekkürler.

Ellerinize sağlık , voip hakkında bilinmeyenlere değinmişsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al