freelance iş ilanları

Dünyanın En Değerli İnternet Şirketleri

5 Mesajlar 937 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
Economist'in verilerine göre açıklanan ülkerelere göre en değerli internet şirketleri infografik olarak bir liste halinde açıklandı. Türkiye'de internet sitelerinide kapsayan araştırmada en değerli internet şirketleri listesinde başı Amerika çekerken ikinci olarakta Amerika'yı kovalayan Çin göze çarpmakta.

Listeye göz attığımızda lider ülke Amerika'da Amazon ve internet devi Google liste başı gözüküyor. Google'ın ikinci olma olasılığını hiç ihtimal dahilinde olmadığını belirtirken ikinci ülke olan Çin'de ise Amazon'a benzeyen Alibaba ve Baidu zirveyi kapmış durumda.

Listede Türkiye'nin en değerli şirketleri arasında ise e-ticaret siteleri göze çarpmakta. İlk sırayı ticaret ile ismi bağdaşan Hepsiburada ikinci olarak Morhipo üçüncü olarakta Yemeksepeti yer almakta. E-ticaret sitelerinin yerini daha değerli internet sitelerinin varlığı ile dolması dileğiyle sizlere listeyi detaylı olarak inceleyebileceğiniz adresi verelim. Listeye ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Biri Teknoloji mi Dedi?
Seda

kişi bu mesajı beğendi.

Lawyer
wmaraci
reklam

Seda Seda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yemeksepeti gerçekten çok iyi bir proje, yabancılarda daha önceden var mıydı bilmiyorum ama gerçekten 'ülkeye faydalı türk yapımı proje' işte böyle olur..
teknoabi

kişi bu mesajı beğendi.

Kafkef Kafkef WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 920
  • Beğeniler 601 / 130
  • Ticaret 22, (%100)

Seda adlı üyeden alıntı

Yemeksepeti gerçekten çok iyi bir proje, yabancılarda daha önceden var mıydı bilmiyorum ama gerçekten 'ülkeye faydalı türk yapımı proje' işte böyle olur..

çok iyi hatırlıyorum yemeksepeti ilk kuruldugunda televizyonda reklamları vardı tutmaz 5-6 ay içinde batar diye düşünüyordum ne yazıkki iyi ki yanılmışım :)
teknoabi

kişi bu mesajı beğendi.

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)

Seda adlı üyeden alıntı

Aynen öyle Yemek Sepeti gururumuz olabilecek nadide oluşumlardan biridir bence.

Kafkef adlı üyeden alıntı

çok iyi hatırlıyorum yemeksepeti ilk kuruldugunda televizyonda reklamları vardı tutmaz 5-6 ay içinde batar diye düşünüyordum ne yazıkki iyi ki yanılmışım :)

Aynı haberleri bende hatırlamaktayım hocam kim kendi sitesi varken paravan bir yere girip yemek sipariş eder diyordum ama ben aktif kullanıcılarındanım:)
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

Lawyer
wmaraci
wmaraci

BatuhanUyar BatuhanUyar Copyright Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 11 / 112
  • Ticaret 2, (%100)

teknoabi adlı üyeden alıntı

Aynen öyle Yemek Sepeti gururumuz olabilecek nadide oluşumlardan biridir bence.

Aynı haberleri bende hatırlamaktayım hocam kim kendi sitesi varken paravan bir yere girip yemek sipariş eder diyordum ama ben aktif kullanıcılarındanım:)

bende aynı şeyleri karnaval.com için söylemiştim. Sanırım istedikleri değeri göremediler
teknoabi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al