freelance iş ilanları

Geleceğin tankı T-14 Armata

7 Mesajlar 1.239 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Geleceğin tankı T-14 Armata, ilk kez 9 Mayıs 2015 tarihinde Moskova’nın Kızıl Meydan’ındaki Zafer Geçidi sırasında gösterildi ve hem Rus hem de yabancı uzmanlar tarafından yüksek puan aldı.

T-14 Armata tankının benzerlerinden farklı kılan başlıca özelliği, mürettebatın bulunduğu izole edilmiş zırhlı kapsüle sahip olması. 125 mm topun mermisi, 1 metre kalınlığındaki zırhı delme yeteneğine sahip.

Sputnik

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
M48 a2C tank nişancısı olarak beğendim tankı

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Tanklarla sadece yüzeysel bilgim olduğundan soruyorum bunların mayında paletleri parçalandıktan sonra hareket etme yetenekleri var mı ?

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
OİS parçalı yapıya sahip olduklarından patlayan kısım değiştirilirse devam eder. Ama bu nasıl ve ne kadar sürede olur bilemiyorum.

wmaraci
wmaraci

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
İsa adamlar 1 ton patlayıcı koyuyor parçası bulunmaz sanırım. Tank yapımı çok maliyetli bir iş ama yok etmesi ucuz. Ben olsam tanklara hiç yatırım yapmam. Bunun aynısı Savaş Gemileri içinde geçerli. Git insansız askere para bas bunlara basma derim yani :)

• Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Hocam 1 tonluk patlayıcı içindeki ekibi de yok edeceğinden devam etmesi diye bir şeyden söz edemeyiz. Tanksavar mayını ile oluşan sıkıntılardan bahsediyorum ben.

Her ülkeyi aynı yöntemlerle ele geçiremezsiniz. Farklı şekilde operasyonlar yapmak durumundasınız. Uzun bir konu :)

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
OİS ustam alemsin ya :) O zaman şöyle düşünelim. Bir savaş uçağı yüksek mesafeden kolay kolay vurulamaz. Veya çok alçak mesafeden de vurulamaz. Üzerinde de bir sürü patlayıcı taşır. Herkes her türlü savaş araç gerecini bıraksın uçak yapsın :)

Tankların kullanım alanı genelde yaya birliklerle beraber olur. Hat kurmak veya taarruz için kullanılır. Yani bir tank piyadeler için mükemmel bir silahtır. Zaten tankın geçeceği yerde daha öncesinde piyadeler geçiş yapmış olur. Mayın vb aramalar yapılmış olur. Düşün bir karakol baskınına gidiyorsun. Sadece yaya bir birlik çok savunmasız kalır. Ellerinde büyük bir güç bulunmaz yani yaklaşmak için. Her gün her istediğin yere uçak da kaldıramayacağına göre en güzeli tankla ilerlemek olur. Ha ister uçak ister gemi bunların hepsinin elbetteki zayıf yönleri olacak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al