wmaraci reklam

HP Compaq 6715b nasıl?

5 Mesajlar 652 Okunma
wmaraci reklam

• Üyelik 16.06.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
HP Compaq 6715b
AMD Turion 64 X2 işlemci 2 Ghz çift çekirdek, 2 GB RAM, 160 GB HDD, 15.4 ekran 256 MB ekran kartı, DVD okuyucu yazıcı, wiriless, finger print parmak izi okuyucu, harmon kardon ses sistemi, 4 USB ve gerekli tüm portlar mevcut.
sizce nasıl 300 tl fiyatı normal mi ve ne yapılabilir hangi oyunlar olabilir windows 10 yüklenebilir mi sürücü sıkıntısı yaşar mı intel olmaması beni düşündürüyor

wmaraci
reklam

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam genel olarak HP bilgisayarlar aşırı ısınmalarıyla ünlüdürler. Ayrıca sizin burada bahsettiğiniz cihazda AMD işlemci var ki bu da ısınmaya pozitif katkı yapar. :) Fiyat yönünden iyi ancak performans beklemeyin. 2 yıldır lenovo kullanıyorum canını okuya okuya, bugüne kadar hiç fan sesinden şikayetçi olmadım, hissetmedim çünkü. Hp'den böyle bir güzellik sakın ola beklemeyin, açılırken bilgisayar açılma sesinden ziyade helikopter havalanmasına benzer ses çıkatıyor cihazlar :)

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)

eksiyukluproton adlı üyeden alıntı

Hocam genel olarak HP bilgisayarlar aşırı ısınmalarıyla ünlüdürler. Ayrıca sizin burada bahsettiğiniz cihazda AMD işlemci var ki bu da ısınmaya pozitif katkı yapar. :) Fiyat yönünden iyi ancak performans beklemeyin. 2 yıldır lenovo kullanıyorum canını okuya okuya, bugüne kadar hiç fan sesinden şikayetçi olmadım, hissetmedim çünkü. Hp'den böyle bir güzellik sakın ola beklemeyin, açılırken bilgisayar açılma sesinden ziyade helikopter havalanmasına benzer ses çıkatıyor cihazlar :)

Arkadaş haklı hp bilgisayarlar çok ısınıyor. Ama bilgisayarları kaliteli sahiden tek sorun ısınma.

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet

• Üyelik 16.06.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

PaTRoN adlı üyeden alıntı

Arkadaş haklı hp bilgisayarlar çok ısınıyor. Ama bilgisayarları kaliteli sahiden tek sorun ısınma.

soğutucu kullansam başaka iyi 2.el bulamadım bu fiyata

wmaraci
wmaraci

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)

weborgencisi adlı üyeden alıntı

soğutucu kullansam başaka iyi 2.el bulamadım bu fiyata

Hocam bence bürçenizi biraz yüksek tutun almışken daha iyisini alın. Vermiş olduğunuz bilgisayardan fazla bir performans beklemeyin. Çünkü işlemci ve ekran kartı çok düşük.

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al