wmaraci reklam

Huawei Son Sürat Hızla Geliyor! 6 GB Ram'li Akıllı Telefon

3 Mesajlar 727 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Çin ülkesinin gelişmiş ve hala gelişmeye devam eden Huwaei Şirketi dünya da ki telefon piyasasında ki en iyi telefonu yapmaya hazırlandı ve telefon ile ilgili bilgiler internet sitelerine düştü.

Apple, Samsung, Sony, LG gibi markalar’dan sonra dünya’nın en iyi telefon üreticilerinden olan Huwaei Şirketinden dünya’nın en iyi telefonu geliyor. Huwaei P9 bu sene dünya’ya damgasını vuracak gibi gözüküyor. Bazı internet sitelerinde yapılan iddiaya göre Huwaei P9 6 GB RAM kullanılacağını bildirdi Eğer bu internet sitelerinin yarattığı iddia doğru iste dünya’nın ilk 6GB RAM’li akıllı telefon olacak. Bu şekilde Huawei tam anlamıyla telefon piyasasında çığır açacak ve diğerakıllı cep telefonu üreticilerine de ilham kaynağı olacak gibi gözüküyor. Tabi eğer bu iddia doğru ise demekten geri kalmayalım.

Ayrıca bazı teknik özellikleri de sızan iddialar arasında yer almakta. Diğer bir iddiaya göre 5.2 inç’lik bir ekrana sahip olacak. Çözünürlüğü 2560×1440 ve Kirin 950 yongaseti ile beraber gelecek olan Huawei P9’un çift arka kamerasıyla daha da güçlü olacağı sızan bilgiler arasında.

Kaynak: http://tugayy.com/haberler/huawei-son-surat-hizla-geliyor.html

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
6 GB ram olması iyi ama işlemci ne kullanacaklar bunu merak ediyorum. Ek olarak batarya en az 3000mAh kapasitesinde olması gerekir 5.2 inçlik bir ekranı gün boyu idare etmesi için. Bekleyip görelim merak ettim cihazı.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Huawei yapıyor yapmasına yapıyor da diğer markalar da göremiyoruz. Çıksın da bi inceleme yapalım telefon alırken bana telefon bayisinin tavsiye ettiği bir Huawei cihaz var idi pek tutulmuyor diye seçenekler arasından elemiştim. Bu güzel bir cihaza benziyor bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al