wmaraci reklam
lidertakipci

İ5 İşletim Sistemimi , AMD FX-8350 Eight-Core mi ?

14 Mesajlar 1.799 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Merhaba , Kendime Toplama Bir Masaüstü Bilgisayar Yapmayı Düşünüyorum , 8 Gb DDr3 Ram Var Kafamda , HDD Daha Yeni Aldım Zaten , Anakart Önerisi Alabilirmiyim Tabi İşlemci Kafamı Çok Kurcalıyor İ5 3.6 GHz Bunumu Almalıyım Yoksa AMD FX X8 8350 SOKET AM3+ 4GHZ 16MB CACHE Bunumu Almalıyım ? Şimdi Bir Bilgisayarcı Abim Kafama Şu Amd'yi Soktu ve Bir Site Gösterdi ; Buyrun; Şimdi Sitede Bu İşlemci i7'ye Kafa tutuyor Gördüğüm Kadarıyla , Şimdi Hangi İşlemciyi ve Buna Uyumlu Anakart'ı Almalıyım ? Beni Ayrıca 5-10 Yıl Götürmeli Hiçbir Sorunsuz ve Teknolojiye Ayak Uydurabilecek Şekilde . #Yorumlarınızı Bekliyorum.

wmaraci
reklam

GencHaber GencHaber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
amd candır düşük fiyat yüksek performans yaklaşık 7 yıldır amd li toplama pc kullanıyorum çok memnunum :)

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Amd de sorun görmedim. Ama millet intele alışık. Dikkat ederseniz son zamanlar çoğu laptop amd li
GencHaber

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

GencHaber adlı üyeden alıntı

amd candır düşük fiyat yüksek performans yaklaşık 7 yıldır amd li toplama pc kullanıyorum çok memnunum :)

Hocam Teşekkürler de , Şimdi Günümüzde i5 Moda ya Kafamı Bu Çok Kurcalıyor Bu İşlemciyi Aldığımda Elimde Patlama Olasılığı Varmı Bunu Çok Merak Ediyorum Yani Patlama Derken Donanım Olarak Değil Güncel Olarak Teknoloji İlerlediği İçin Eskiyebilir mi yada Günümüzde O İşlemci Nasıl Olur Diye Merak Ediyorum :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

MrTimsah adlı üyeden alıntı

Hocam Teşekkürler de , Şimdi Günümüzde i5 Moda ya Kafamı Bu Çok Kurcalıyor Bu İşlemciyi Aldığımda Elimde Patlama Olasılığı Varmı Bunu Çok Merak Ediyorum Yani Patlama Derken Donanım Olarak Değil Güncel Olarak Teknoloji İlerlediği İçin Eskiyebilir mi yada Günümüzde O İşlemci Nasıl Olur Diye Merak Ediyorum :)

hocam şimdi intel tabiki daha çok isim yapmış marka değeri olan bi firma ama performans konusunda çok daha düşük fiyatlarla daha yüksek performansı sunun marka amd ve birlikte çalıştığı asus ati gibi markalarda var ben dediğim gibi 7-8 yıldır kullanıyorum işlemci konusunda hiç problemim olmadı ve güzel bi ekran kartıyla gerek oyun gerek tüm adobe programlarında hala istediğim performansı alıyorum kesinlikle amd yi tavsiye ederim intelcilerin amd ye atabildikleri tek çamur çok ısınıyor demeleri valla benim başıma hiç gelmedi senede bir kasayı açıp fanlardaki tozları temizliyorum yetiyor... :D bence elinizde falan patlamaz düşünün 7-8 yıl önce aldığım orta seviyeli işlemci hala işimi görüyor :D ki bu üst seviye sayılır :D

• Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

GencHaber adlı üyeden alıntı

hocam şimdi intel tabiki daha çok isim yapmış marka değeri olan bi firma ama performans konusunda çok daha düşük fiyatlarla daha yüksek performansı sunun marka amd ve birlikte çalıştığı asus ati gibi markalarda var ben dediğim gibi 7-8 yıldır kullanıyorum işlemci konusunda hiç problemim olmadı ve güzel bi ekran kartıyla gerek oyun gerek tüm adobe programlarında hala istediğim performansı alıyorum kesinlikle amd yi tavsiye ederim intelcilerin amd ye atabildikleri tek çamur çok ısınıyor demeleri valla benim başıma hiç gelmedi senede bir kasayı açıp fanlardaki tozları temizliyorum yetiyor... :D bence elinizde falan patlamaz düşünün 7-8 yıl önce aldığım orta seviyeli işlemci hala işimi görüyor :D ki bu üst seviye sayılır :D

Benimde 8 Yıllık Pentium 4 İşletim Sistemim Var Hocam :D (20 TL) Hiçbir Sorunum Olmadı Kullanmayı Biliyorsan Eğer Zaten Sorun Olmuyor Ama Bu İşletim Sistemi Diyorum ki Mesela Oyunlar i5 İşletim Sistemi İstiyor Örnek Veriyorum , Benim Aldığım O İşlemci i5 İsteğine Cevap Verebilecek Kapasitede mi ? Vatan 'a Baktım Yorumlar Hep Olumlu Müthiş Ama i5 İle Birlikte Kafamı Çok Kurcalıyor :) Sağolun Değerli Yorumlarınız İçin :)

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

MrTimsah adlı üyeden alıntı

Benimde 8 Yıllık Pentium 4 İşletim Sistemim Var Hocam :D (20 TL) Hiçbir Sorunum Olmadı Kullanmayı Biliyorsan Eğer Zaten Sorun Olmuyor Ama Bu İşletim Sistemi Diyorum ki Mesela Oyunlar i5 İşletim Sistemi İstiyor Örnek Veriyorum , Benim Aldığım O İşlemci i5 İsteğine Cevap Verebilecek Kapasitede mi ? Vatan 'a Baktım Yorumlar Hep Olumlu Müthiş Ama i5 İle Birlikte Kafamı Çok Kurcalıyor :) Sağolun Değerli Yorumlarınız İçin :)

hocam bi arkadaşım şöyle diyor intel vs amd için oyun konusunda intel oyunu rahat rahat açacaksa açar oynatır ama amd oyunu mutlaka açar gerekirse oyunu kasa kasa oynatır ama açar :D ne kadar doğru bi yorum tartışılır tabi :D
MrTimsah

kişi bu mesajı beğendi.

dtdesign dtdesign vizyondakifilm.org Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 480
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
oyun diyorsan amd al yok ben programlar vs yazılım çalışmaları gerekiyor az güç çok performans istiyorum diyorsan intel al

dursuntokgoz.com.tr | dursuntokgoz.net | vizyondakifilm.org

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
AMD'yi tek geçerim ;)

Zagry Zagry Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 11 / 44
  • Ticaret 15, (%100)
Bende 5 senedir AMD kullanıyorum. Fiyat performans açısından bakarsan AMD her zaman iyidir. Intel'e açıkçası para vermek saçma gibi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al