wmaraci reklam

Instagram acayip kasıyor

7 Mesajlar 1.267 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Instagramdan ayrı bir uygulamada bir kaç şeyi ücretsiz yapalım diye apk indirdim ne olduysa ondan sonra olmaya başladı, telefonda başka hiç bir problem yok ama şu son 2 gündür instagrama giriyorum 2-3 post kaydırdıktan sonra kaydırma yavaşlıyor, like atıyorum gönderilere kalp efekti tıkana tıkana tamamlıyor. Videolar kasıla kasıla izleniyor. Sizce sebebi nedir? İnstagramı kaldırdım geri yükledim düzeldi sandım ama 1 saat sonra girdiğimde tekrar aynıydı. :(

Edit: Yüklediğim apk ile hiç bir alakası yokmuş kendi kendine şuan düzeldi. Ama eminim tekrar yapacak ve tek benim başıma gelmiyor, bir çok sayfa takip ediyorum ve telefona belirli günlerde çok yükleniyorum gibime geliyor. Yani bir nevi fazlasını kaldıramıyor olabilir :/

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Telefon modeliniz ney?

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Telefon modeliniz ney?

Huawei g8 hocam. Sorunum anlamadığım bir şekilde düzelmişti ancak şuan tekrar devam ediyor. :(

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Kullandığınız APK dosyası sorunlu veya güncellediğiniz Android ile uyum sıkıntılı olabilir, Play Store'dan tekrar silip yükler misiniz uygulamayı? Instagram 1,000 liralık Alcatel telefonda bile sorunsuz çalışan bir uygulama bu normal bir yavaşlama olamaz kesinlikle.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Kasmayı bir kenara bıraktım, son 1 haftadır uygulama içerisinde işlem yaparken görsellerin yüklenme süreleri arttı.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Önbellegi çok şişiriyor çok büyük ihdimal ondandır en iyi yöntem format
Silen programlar var ama çok sağlıklı olmuyor atabilirseniz orjinal rom atın fişek gibi olur

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Kullandığınız APK dosyası sorunlu veya güncellediğiniz Android ile uyum sıkıntılı olabilir, Play Store'dan tekrar silip yükler misiniz uygulamayı? Instagram 1,000 liralık Alcatel telefonda bile sorunsuz çalışan bir uygulama bu normal bir yavaşlama olamaz kesinlikle.

Uygulamayı sildim geri yükledim, telefonu resetledim yine olmadı birde hocam ben bir şey fark ettim, instagramda iki hesabım açık birisi kendi hesabım diğeri sayfa olarak kullandığım bir hesap. Kendi hesabımda ana sayfada gezerken deli gibi kasıyor videolar falan donuyor, aşağı kaydırırken dona dona gidiyor ama öbür sayfa olarak kullandığım hesabıma geçtiğimde takır takır çalışıyor anlamadım gitti.

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Kasmayı bir kenara bıraktım, son 1 haftadır uygulama içerisinde işlem yaparken görsellerin yüklenme süreleri arttı.

Hocam video izliyorum sanki 10 fps gibi tıkana tıkana oynatıyor videoları.

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Önbellegi çok şişiriyor çok büyük ihdimal ondandır en iyi yöntem format
Silen programlar var ama çok sağlıklı olmuyor atabilirseniz orjinal rom atın fişek gibi olur

İnstagramı açıyorum zaten hemen kasmaya başlıyor, bende tüm uygulamaları temizleye basıyorum direk 500 mb bellek boşaltıldı diyor önceden rahat 10 dakika gezdikten sonra 500-600 mb dolardı şimdi 1 dakikada şişiyor. Bu arada telefonda bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum, yukarıda dediğim gibi ikinci hesabımda hiç bir sorun yok, o yüzden hiç yedekleyip rom atmak için uğraşmam hocam sağolun öneri için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al