wmaraci reklam
lidertakipci

Lenovo Tavsiyesi y510p mi? z710 mu?

17 Mesajlar 2.026 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 02.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ş** K**
    • Mesajlar 349
    • Beğeniler 10 / 75
    • Ticaret 12, (%100)
    Hocam z710 modelini ben almayı düşünüyordum fakat en son bimeks'te satılıyordu ama şuan satılmıyor galiba türkiye'de satan bir mağaza kalmadı. Lenovo y510'uda bimeks te inceledim hoş bir tasarımı yok bence. Alabilirseniz msi ge60 serisi öneririm yada arkadaşların dediği gibi macbook

wmaraci
    reklam

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
    • Üyelik 21.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** T**
    • Mesajlar 914
    • Beğeniler 91 / 173
    • Ticaret 11, (%100)

nevelturk adlı üyeden alıntı

Hocam z710 modelini ben almayı düşünüyordum fakat en son bimeks'te satılıyordu ama şuan satılmıyor galiba türkiye'de satan bir mağaza kalmadı. Lenovo y510'uda bimeks te inceledim hoş bir tasarımı yok bence. Alabilirseniz msi ge60 serisi öneririm yada arkadaşların dediği gibi macbook

z710da tereddüt etmemin sebebi 1080p bulunmaması. 17"'te 1080 olmazsa pikseller çok sırıtır. y510 tasarımını ben çok beğendim açıkçası. Çift ekran kartı olayı kafamı karıştırıyor biraz. Bütçem 2500 civarında olduğu için msi falan düşünmüyorum.

darkdemon adlı üyeden alıntı

hocam bunların ederleri 2bin lira; monster a5 v2.1 alın bunlardan iyi

Güzelmiş bu da, kasası falan nasıl acaba bi bilgin var mı?

ErçinÇağlar adlı üyeden alıntı

Hocam yani oyunda zorlanmayıpta Photoshop, Corel Draw, Dreamweaver vb. programlarda kasması gibi bir durum yok gibi bir şey. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Demek istediğim oyun bilgisayarı aramıyorum.

darkdemon darkdemon WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 13.09.2011
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Üniversite Öğrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad Ö** K**
    • Mesajlar 324
    • Beğeniler 14 / 58
    • Ticaret 1, (%100)
    Hocam monster kasasi çok şık olmasada kullanim açısından bu laptop sizi azla üzmez. Turbo fanlara sahip soğutmada problem yaşatmaz. Klavyesi led işik sistemli bu acidan tuş takimi çok guzel; lakin şunu sizin araştirmanizi tavsiye ederim lenovanin bu modelleri mi daha ince ve hafif yoksa monsterin bu modeli mi? O konuda bir bilgim yok. Fakat arada ufak farklar varsa monster tavsiye ederim. Özellik bakimindan sizi 4 yil boyunca asla üzmeyecektir. 4 yil sonunda tabiki ust duzey oyunlari calistirmayabilir fakat zaten 4 yilin sonunda yeni islemci mimarileri ve sistemleri gelicek bu nedenle 4 yil sonra buyuk bir degisim bekliyorum.

• Üyelik 21.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** T**
    • Mesajlar 914
    • Beğeniler 91 / 173
    • Ticaret 11, (%100)

darkdemon adlı üyeden alıntı

Hocam monster kasasi çok şık olmasada kullanim açısından bu laptop sizi azla üzmez. Turbo fanlara sahip soğutmada problem yaşatmaz. Klavyesi led işik sistemli bu acidan tuş takimi çok guzel; lakin şunu sizin araştirmanizi tavsiye ederim lenovanin bu modelleri mi daha ince ve hafif yoksa monsterin bu modeli mi? O konuda bir bilgim yok. Fakat arada ufak farklar varsa monster tavsiye ederim. Özellik bakimindan sizi 4 yil boyunca asla üzmeyecektir. 4 yil sonunda tabiki ust duzey oyunlari calistirmayabilir fakat zaten 4 yilin sonunda yeni islemci mimarileri ve sistemleri gelicek bu nedenle 4 yil sonra buyuk bir degisim bekliyorum.

sağolasın iyi bir araştırayım ben bunu.

wmaraci
    wmaraci

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 02.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ş** K**
    • Mesajlar 349
    • Beğeniler 10 / 75
    • Ticaret 12, (%100)
    Hocam http://www.hizlial.com/msi-ge60-2pc-091xtr-apache-i5-4200h-28ghz-8gb-1tb-2gb-gtx850m-156-freedos-notebook/10375711 bunu tavsiye ederim elime geçen ilk fırsatta almayı düşünüyorum. Ayrıca Lenovo z710 nerde satışta var şuan ben bulamadım da ?

• Üyelik 21.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** T**
    • Mesajlar 914
    • Beğeniler 91 / 173
    • Ticaret 11, (%100)

nevelturk adlı üyeden alıntı

Hocam http://www.hizlial.com/msi-ge60-2pc-091xtr-apache-i5-4200h-28ghz-8gb-1tb-2gb-gtx850m-156-freedos-notebook/10375711 bunu tavsiye ederim elime geçen ilk fırsatta almayı düşünüyorum. Ayrıca Lenovo z710 nerde satışta var şuan ben bulamadım da ?

hocam i5 almayı düşünmüyorum. z710 satışta yok şu anda ben de bulamadım.

Fukceng Fukceng reklaminsta.com Kullanıcı
    • Üyelik 14.05.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Mühendislik
    • Konum Rize
    • Ad Soyad F** K**
    • Mesajlar 96
    • Beğeniler 73 / 24
    • Ticaret 11, (%91)
    Y510P Kullanıyorum. Tek kelime ile harika :)

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al