wmaraci reklam

Notebook ve laptop ticareti yapmak

4 Mesajlar 829 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

siyahgiyenadam1 siyahgiyenadam1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek eğitmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar kendime göre belirlediğim bir sistem var. Bu 3 aşamadan oluşuyor diğer ikisi bildiğim şeyler tek bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Gereken sistemi kurmak için 15 adet laptop ve notebook bulmam gerekli ilk başta bu PC'ler 400-1000TL arası olabilir 15 adet olduğunda kendi sistemimi kurayacağım (kendimce sanaldan uğraştığım işler) zaten yine PC almaya devam edeceğim. Bu arada ikinci el sitelerde bu 15 adet PC'leri satacağım. Elime geçtikce hangisini isterseler artık yeni aldıklarımıda eskilerinin yerine koymayı düşünüyorum. Örneğin bir tanesini 600 TL aldım 3 hafta bir ay beklerim. O sorun değil amacım bunları biraz fazlasına satmak 800 750 falan olabilir profilimde 15 adet ürün olacak. Sattıklarım falan insanlar görüp bir nebze güvenleri artabilir diye düşünüyorum. Sizce böyle bir şey mümkün mü? Nasıl yapabilirim ucuzdan alıp pahalıya satmayı?

Hangi bilgisayarları tercih etmeliyim PUBG LOL tarzı oyunları açan laptoplar gider mi? Özellikleri böyle fiyatı böyle olsa iyi olur diye söylerseniz iyi olur :)
notebook ve laptop arasındaki incelikleri de söyler misiniz notebooklar oyunlarda pek elverişli değil galiba.

Şimdiden teşekkür ediyorum

wmaraci
reklam

slhist slhist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ticaret yapma düşüncen çok güzel. İlk başta pcleri farklı birşey içinmi kullanacaksın anlayamadım ama. Fakat anladığım kadarıyla sende benim gibi pc özelliklerinden pek anlamıyorsun. Eğer müşterin senin tezgahına laptobu getirip satmıyorsa öyle çok ucuza arayarak bulman zor. Hangi özelliğine göre hangi laptoba ne kadar vereceksin. Bir pc yi ucuza aldığını nasıl anlayacaksın. Ve de ikinci el alıp satıyorsun.Çok ucuza topluca yada ihaleden falan alıp satmayacaksan Bence satmayı düşündüğün ürün fikrini değiştir. Fiyatı birazdaha belirli olan bir ürüne yönelmeye çalış. Sıfırı 10 lira ikinci eli 6 liradır sen 4liraya alırsın kar edersin. Ama laptop dünyasında o kadar çok marka model özellik vs. varki. Yinede yapacağın ticarette hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

junior junior WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 50 / 27
  • Ticaret 1, (%0)
Allah sabır versin ihtiyacınız olan tek şey bence bu.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Mümkün neden olmasın. Benimde aklımda var. Fakat iyi anlamak gerek. Temizliğini yaparsınız. Formatlarsınız. Gerekirse ram yükseltir 150-200 kârına satarsınız. Fakat sizde farkındasınız ki satmak almaktan daha zor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al