wmaraci reklam

Robot Show

18 Mesajlar 2.836 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

0Derece 0Derece WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Pennsylvania üniversitesinin gösterisini izlediniz, iki gün sonra dünyayı ele geçirdiklerinde yok ben bilmiyodum yok duymadım demeyin (:
unalank

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

unalank unalank WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 541
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 18, (%100)
arkadaşım ben şunu anlamadım bunlar kumandaylamı kontrol ediyolar yoksa kendi kafalarına goremi bu hareketleri yapıyolar onu anlamadım eger kendi kafasına goreyse ozaman yandık desene dunyayı ele gecırırler yakında :D

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

unalank adlı üyeden alıntı

arkadaşım ben şunu anlamadım bunlar kumandaylamı kontrol ediyolar yoksa kendi kafalarına goremi bu hareketleri yapıyolar onu anlamadım eger kendi kafasına goreyse ozaman yandık desene dunyayı ele gecırırler yakında :D

kendi kafalarına göre, ondan tırstım zaten :D

unalank unalank WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 541
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 18, (%100)
abi ozaman s.c.t.k desene :D bunların pilini yada sarjızın sokmeklazım:D
brk Bugras

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
s.c.t.k ki ne s.c.t.k :) bunlar onların büyüğünü yaprlarsa alırsın pilini sen :D
unalank

kişi bu mesajı beğendi.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Kendiliğinden olması imkansız.Önceden bir şekilde iletiliyordur.Sonuçta kombinasyon üzerine kurulu bunlar, ve o kadar robotun aynı kombinasyonu emir almadan bulmabilmesi olamaz :)

Dünyayı ele geçirecekleri meselesine gelirsek imkansız :)

Bunların robot yapan üniversitelileri var ise Türkiye'ninde adliye köşelerinde sürüklenen üniversitelileri, Facebook'ta durum beğendiren Liselileri var ;)

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Seomple adlı üyeden alıntı

Kendiliğinden olması imkansız.Önceden bir şekilde iletiliyordur.Sonuçta kombinasyon üzerine kurulu bunlar, ve o kadar robotun aynı kombinasyonu emir almadan bulmabilmesi olamaz :)

Dünyayı ele geçirecekleri meselesine gelirsek imkansız :)

Bunların robot yapan üniversitelileri var ise Türkiye'ninde adliye köşelerinde sürüklenen üniversitelileri, Facebook'ta durum beğendiren Liselileri var ;)

ABD’deki Pennsylvania Üniversitesi’nde yer alan GRASP Lab’de geliştirilen dört pervaneli mini helikopterler, yapay zeka yazılımları ve aerodinamik alanında yapılan çalışmaların geldiği seviyeyi etkileyici bir şekilde gösteriyor.

Tamamen kendi yapay zekası ile yön bulabilen, engelleri aşan, hatta top sektirebilen bu helikopterler artık çok daha yetenekli. Daha önce beraber çalışarak eşya taşıyabilen Nano Quadrotor adlı bu araçların 20 tanesinin bir araya gelip yapabildikleri gerçekten de şapka çıkarılacak cinsten.

alıntı: http://www.techno-labs.com/1/30679/1/nano-quadrotor-surusu-neler-yapiyor.html

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14340
  • Beğeniler 3040 / 3043
  • Ticaret 356, (%100)
Kendiliğinden yada uzaktan kumanda ile değil fakat önceden belirlenen kombinasyonlarla ve birbirleriyle etkileşimli olarak hareket ederler.

En basidinden; karşına engel çıkarsa sağa dön, sağdan gelen biri varsa dur vs gibi onlarca hatta yüzlerce komutla bu hareketler önceden belirlenmiş.. Ki bu kombinasyonları da çizdirmek istedikleri şekillere göre belirliyorlar..

Deneyim demeyin, deneyin!

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

0Derece adlı üyeden alıntı

ABD’deki Pennsylvania Üniversitesi’nde yer alan GRASP Lab’de geliştirilen dört pervaneli mini helikopterler, yapay zeka yazılımları ve aerodinamik alanında yapılan çalışmaların geldiği seviyeyi etkileyici bir şekilde gösteriyor.

Tamamen kendi yapay zekası ile yön bulabilen, engelleri aşan, hatta top sektirebilen bu helikopterler artık çok daha yetenekli. Daha önce beraber çalışarak eşya taşıyabilen Nano Quadrotor adlı bu araçların 20 tanesinin bir araya gelip yapabildikleri gerçekten de şapka çıkarılacak cinsten.

alıntı: http://www.techno-labs.com/1/30679/1/nano-quadrotor-surusu-neler-yapiyor.html

İmkansızın başarabilmek ne haz vermiştir şimdi :) ilk kısım için lafımı geri alıyorum o vakit :)

Ek:

Nonloser adlı üyeden alıntı

Kendiliğinden yada uzaktan kumanda ile değil fakat önceden belirlenen kombinasyonlarla ve birbirleriyle etkileşimli olarak hareket ederler.

En basidinden; karşına engel çıkarsa sağa dön, sağdan gelen biri varsa dur vs gibi onlarca hatta yüzlerce komutla bu hareketler önceden belirlenmiş.. Ki bu kombinasyonları da çizdirmek istedikleri şekillere göre belirliyorlar..

Bende bunu kastettim :o
0Derece

kişi bu mesajı beğendi.

Eureka Eureka www.Patr10.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 9 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Benim helikopterim vardı duvarlara çarptırark param parça ettim :D :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al