wmaraci reklam

RT205 Kablosuz Bağlantıda Kopma

3 Mesajlar 1.282 Okunma
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Yaa arkadaşlar bu sorun beni delirtecek.. Bağlantım günde 5,6 kere kopuyor ve 2,3 dakika geçtikten sonra kendisi bağlanıyor. Sorun nedir bir türlü çözemedim başka ağlara bağlandığımda sorun olmuyor her ne varsa benim modemimde var. Ayrıca kablosuz bağlantı koptuğu zaman masaüstünde(modem direk bağlı) hiç bir kopma olmuyor. Senin bilgisayarda sorun var diyenlere de şu şeklide söylim evde 2 adet laptop var ve ikisininde aynı anda bağlantısı kopuyor ve aynı anda geliyor bağlantı..

wmaraci
reklam

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Yakında başka sinyaller varsa kopabilir bende karşı sokaktan çekiyorum 1 çubuk ama 1 çubuk demezsin çok hızlı ve fırtına çıktığında, telefon bluetooth'u açtığında, saç kurutma makinesini çalıştırdığında net gidiyor sonra geliyor :D

Are you alright?

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

furkanozden adlı üyeden alıntı

Yakında başka sinyaller varsa kopabilir bende karşı sokaktan çekiyorum 1 çubuk ama 1 çubuk demezsin çok hızlı ve fırtına çıktığında, telefon bluetooth'u açtığında, saç kurutma makinesini çalıştırdığında net gidiyor sonra geliyor :D

Başka sinyal ? Kablosuz ağları arattığım zaman 5 adet bağlantı buluyor. Fakat bundan dolayı neden kopma yaratsın ki ? Sonuçta ben evden giriyorum ve en iyi bağlantıyı kendi modemimden alıyorum:confused:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al