freelance iş ilanları

Samsung mu; Apple mı?

13 Mesajlar 2.159 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
    • Üyelik 04.04.2012
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Grafik tasarım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 1285
    • Beğeniler 452 / 308
    • Ticaret 0, (%0)
    samsung tabikide bende yakında nokiadan samsunga geçicem artık nokia benim için bitmiştir van minit bi daha nokiaya gelmem.

www.mujdatsayar.com
    wmaraci
    reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
    • Üyelik 26.05.2012
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek User Interface Designer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 1084
    • Beğeniler 304 / 530
    • Ticaret 4, (%100)
    Telefon baz alacak olursak eğer;
    Teknoloji olarak şu aşamada S3, Note2 ile iPhone 4s ve iPhone 5 kafa kafaya denk diyebilirim. Yazılım konusun da değerlendirme yapacak olursak eğer Android açık kaynak olması nedeni ile tercih edilen bir sistem haline geldi. Ücretsiz uygulamalar ve her ortamda geliştirebilir olması bir avantaj. Fakat buna karşılık Apple tarafından kullanılan iOS için uygulama geliştirmek için yine bir Apple ürünü olan Mac sahibi olmanız gerekiyor. iOS, Android gibi bir açık kaynak işletim sistemi değil fakat Jailbreak yardımı ile bunu etkin yapmak mümkün. Unutulmamalı ki JB yine Apple çalışanları tarafından bu neden ile çıkarılmış bir yapıdır.

Fiyat konusunda baz alacak olursak eğer Samsung Türkiye fiyatları ile şuan önde gidiyor diyebilirim. Note2 1850TL gibi ücrete sahip ve iPhone 5 ise 3000-3500 arasın da değişiyor diyebilirim.

Sonuç olarak; iki marka da telefon konusunda birbiri ile büyük bir yarış içinde diyebilirim. Maddi imkan olaran Samsung tercih edilme olasılığı yüksek ama yine de tarz için koyu fanatiği olduğum Apple derim her zaman. Samsung aklımı çelmiyor değil :) Hakkını yememek lazım. Elimde bulunsun diye kardeşime aldım onu da :D

Reis Reis gokhan.web.tr Kullanıcı
    • Üyelik 11.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Gazeteci / Fotoğrafçı
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad G** K**
    • Mesajlar 74
    • Beğeniler 51 / 4
    • Ticaret 1, (%100)
    Bence iPhone işime yarıyor Samsung'u oldu olası sevemedim elim gitmiyor be abi :)

www.gokhan.web.tr
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al