wmaraci reklam

Sony Xperia Z3 Özellikleri Detayları

4 Mesajlar 670 Okunma
wmaraci reklam

Sivaa Sivaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Sony’nin çıkması beklenen yeni amiral gemisi telefonu Z3 için yeni donanımsal özellikler paylaşıldı.

Japon telefon üreticisi Sony Mobile her zamanki gibi yine süper özelliklere sahib bir telefon ile gelmekte.Z Serisi ile gerçekten güzel bir gidişat yakalayan şirket şimdide Z3 akıllı telefonunu çıkararak akıllı telefon piyasasında büyük bir patlama yaratıcağına inanmakta.
Şuanda kadar telefon hakkında çok az detay biliniyordu ama yeni gelen bilgilere göre telefonun donanımsal özellikleri belirginleşmeye başladı.

Sony’nin son modelinde gerçekten güzel özellikler olacağını herkez biliyordu fakat Sony’nin bildirimlerine göre Z3 daha ağır ama daha şık bir tasarıma sahip olacak.
Kullanıcılara en iyi performansı verebilmek için yaratılmış olan Z3 2.7GHz dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemciyi 3 GB Ram ile kullanacak.Her zamanki gibi grafik kalitesine önem veren Sony Firması Z3 akıllı telefonunda Adreno 420 grafik işlemcisi kullanacak.Anroidin son sürümüne sahip olması beklenen telefonda 20.7 Megapixel arka kamera olucak.Şuanda ön kamera hakkında bir detay verilmemiş durumda.
2014 Ağustos ayında resmi olarak tanıtılması beklenen Xperia Z3′ün LG G3, Samsung Galaxy S5 Prime ve HTC One M8 Prime gibi Kaliteli firmaların son model akıllı telefonlarına rakip olması beklenmekte.

Kaynak : Sony Xperia Z3 Özellikleri Detayları | Blogomi

Haberomi.com
wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Ağustosa ta tanıtılacağını sanmıyorum, bu haber nerden? Bu kadar kesin bilgiler Z2 yeni çıkmışken elde edilemez.

Sivaa Sivaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Ağustosa ta tanıtılacağını sanmıyorum, bu haber nerden? Bu kadar kesin bilgiler Z2 yeni çıkmışken elde edilemez.

haber kaynağı mynet ben derledim biraz.Bence çıkabilir hocam 4 ayı var.

Haberomi.com

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
z2'yi yeni duyduk 3'te neymiş ? Ne biçim bir pazarlama taktiği bu

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al