wmaraci reklam

Türk.net deneyimim. / Memnuniyetsizlik.

15 Mesajlar 2.499 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Genel olarak yorumlara bakıldığında memnun olmayan kişi sayısı daha fazla gibi duruyor. İllaki memnun olan kişiler var ancak daha çok olumsuz yönde. Şikayet var üzerinde yüzlerce şikayet açılıyor haklarında.

wmaraci
reklam

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
internet ve telefonda hangi hattı kullanacağınızı seçerken şikayetleri okuyarak değil aynı mahalledeki müşteriye soru sorarak ne kullanacağınıza karar verebilirsiniz.

Örneğin;

Bazı yerlerde hiç çekmeyen operatör bulundugum yerde en yüksek hızı veriyor
53456

kişi bu mesajı beğendi.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
MuscleTower arkadaşımızın yorumuna dibine kadar katılıyorum. İnternet işi biraz da şans işi arkadaşlar. Ben Türknet'e Çarşamba başvurdum Perşembe akşamına hattım aktif hale getirildi. ***** ile 7 Mbps hız alırken Türknet'te 48 ile 50 arasında alıyorum. Müşteri hizmetleriyle sadece bir kere görüştüm ve sorunsuz destek aldım. Bu işlerde maalesef şansınız ve bulunduğunuz bölge de önemli bir faktör.

Ayrıca deneyimlerime göz atmak isteyen arkadaşlar şuradan Türknet macerama göz atabilirler ;)
MuscleTower

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

guneyliteam guneyliteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek POLİS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 74 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Ben şuan Turknet kullanıyorum 1 aydır gayet memnunum 240 Gb harcamışım akn yok kota yok daha ne istiyosunuz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

MuscleTower arkadaşımızın yorumuna dibine kadar katılıyorum. İnternet işi biraz da şans işi arkadaşlar. Ben Türknet'e Çarşamba başvurdum Perşembe akşamına hattım aktif hale getirildi. ***** ile 7 Mbps hız alırken Türknet'te 48 ile 50 arasında alıyorum. Müşteri hizmetleriyle sadece bir kere görüştüm ve sorunsuz destek aldım. Bu işlerde maalesef şansınız ve bulunduğunuz bölge de önemli bir faktör.

Ayrıca deneyimlerime göz atmak isteyen arkadaşlar şuradan Türknet macerama göz atabilirler ;)

Benim bulundugum bolgede 2.5 aydir Turk******* ve Vodafone diye bir hattin sinyali yok Merkezee oturuoruz bir anda bir gitti bidaha gelmedi mahhallece internetsiz telefonsuz kaldik 😂

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al