wmaraci reklam

Üst Seviye Spor Akıllı Saat Önerilerinize açığım

12 Mesajlar 2.217 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Spor akıllı saat derken spor aktiviteleri destekleyen, sarjı uzun giden. Bir ürün max 6 000 tl.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

systemcontrol systemcontrol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek UNITY
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Şu çok ilginç de hocam saat 1

şu bütçenize daha uygun saat 2

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
systemcontrol bende aslında daha çok 945 i sevmiştim asalında sepetede attımda onunsegmenti ona rakip başka ne olabilir diye bakınııyorum.. Güzel saat diğeri evet hem pahalı biraz. birazda büyük o kadar büyü ksaat istemiyorum.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 19.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek UNITY
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Euphrates Hocam benim çok bütçem yoktu. Samsung Watch Active 2 almıştım işimi görüyo baya. Şarj 1 sporluk ama. Ekstrem şekilde spor yapıyorsanız kurtarmaz heralde.
Garmin harici bi nabız konusunda iyi olan polar var bir de fitbit ki çok iyi modelleri yok Türkiye'de. Sizin kararınız tabi
Polar M
Polar V

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)

systemcontrol adlı üyeden alıntı

Euphrates Hocam benim çok bütçem yoktu. Samsung Watch Active 2 almıştım işimi görüyo baya. Şarj 1 sporluk ama. Ekstrem şekilde spor yapıyorsanız kurtarmaz heralde.
Garmin harici bi nabız konusunda iyi olan polar var bir de fitbit ki çok iyi modelleri yok Türkiye'de. Sizin kararınız tabi
Polar M
Polar V

Garmin foreruuner 945 alıyorum o zmana ya en iyisi hala o gibi.

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
6000 tl lik saatten brklentiniz nedir acaba. Heves kırmak gibi olmasın ama sadece marka diye okadar para vermeniz mantıklı değil. Şarjı çok uzun giden sırf spor ağırlıklı huawei akilli saatleri var. Fiyati da 1000-1500 bandinda. Sadece spor icin istiyorsaniz oneririm.

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
@basich Garmin sadece markadan dolayımı dünyada, gps in en önce kurucualrından garmin.. Bir sürü navigasyon cihazı var..

• Üyelik 19.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek UNITY
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Euphrates
Hocam aslında basich hocamız şu konuda haklı
Bu saatler yurtdışında ucuz saatler dolar kuru vergler derken bu fiyatlardalar.
Bu fiyata çok değmez bu ürünler
Dediğinm gibi tabiki de aynı profesyonellikte olma ihtimali yok ama watch active 2 yee bakın. Gps desteklerine bakın 2 tane deskteliyordu herhalde glonass... ve diğerini hatırlayamadım.
Yani işinizi görür bence. Ben nabzı vs doğru ölçssün diye watch active 2 almıştım ama 1000 tl için değmezmiş. Gider Mi band vs alırmışım çok ekstrem fark olmuyor o da işe yarıyor. O yüzden tekrar bakın bence ama alacaksanız da şimdi alın fiyatları artmadan.

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

@basich Garmin sadece markadan dolayımı dünyada, gps in en önce kurucualrından garmin.. Bir sürü navigasyon cihazı var..

Olabilir de, yani günümüzde garmin saatlerin gps'i normal akıllı saatlerden ne kadar üstün bir zekaya sahip olabilir ki? Aradaki fark 4000 tlye değermi? Bunu sorgulayın.. savunmanızı haklı buluyorum. Ama emin olun sadece marka isminden dolayı o fiyat biçiliyor. İçindeki teknolojilerin fiyatına etkisi düşündüğünüzden çok çok daha az.. yinede canınız bilir tabiiki.

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)

systemcontrol adlı üyeden alıntı

Euphrates
Hocam aslında basich hocamız şu konuda haklı
Bu saatler yurtdışında ucuz saatler dolar kuru vergler derken bu fiyatlardalar.
Bu fiyata çok değmez bu ürünler
Dediğinm gibi tabiki de aynı profesyonellikte olma ihtimali yok ama watch active 2 yee bakın. Gps desteklerine bakın 2 tane deskteliyordu herhalde glonass... ve diğerini hatırlayamadım.
Yani işinizi görür bence. Ben nabzı vs doğru ölçssün diye watch active 2 almıştım ama 1000 tl için değmezmiş. Gider Mi band vs alırmışım çok ekstrem fark olmuyor o da işe yarıyor. O yüzden tekrar bakın bence ama alacaksanız da şimdi alın fiyatları artmadan.

Yurtdışında yaşıyorum. Mi band 3 ilk kullandıgımda ama arada inan bir çok fark var, ha hepsi dogru değildir ama bu insna motivesi için, o saat kolumda olunca kendiliğinden gitmeyecek kaloriler, ama170 tl bileklik ile 6000 tl saat arasında fark olmadığını söylemek bence doğru olmaz, Aynı zmanada arada dagcılık faln ilgilendiğimden dolayı bir çok özelliğinide aktif oalrak kullanacağım.

basich bu kadar bütçeyi ayırıdm zaten ve aldım da teşeşkkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al