wmaraci reklam
lidertakipci

Ve Pes2016’nın Çıkıs Tarihi

2 Mesajlar 647 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dmatutsak0 dmatutsak0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtım fragmanıyla heyecan uyandıran PES 2016’nın ilk oynanış görüntüleri yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde.
PES 2016 Çıkış Tarihi!

Son iki yıldır geçtiğimiz yıllara göre popülerliğini bariz bir şekilde kaybeden Pro Evolution Soccer serisi, gelecek sezonki oyunu 2016 ile bu gidişata dur demek istiyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk tanıtım videosunun ardından da ilk oynanış videosu ve çıkış tarihi yayınlandı.

Yayınlanan ilk tanıtım fragmanında oyunun kapak yıldızının Neymarolacağı zaten biliniyordu. Lakin yayınlanan yeni bilgilerle ve videoyla birlikte PES 2016 hakkında birçok detay daha gün yüzüne çıkmış oldu.

PES 2016 Oynanış Videosu!

PES 2016 ile birlikte 20. yılını kutlayacak olan Pro Evolution Soccer serisi için bu yıl ayrı bir önem arz ediyor. Dolaylı yoldan da yeni oyunda birçokyenilik oyuncunun karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

PES 2016’da bulunacak olan başlıca özelliklerden en dikkat çekenleri şu şekilde; Maç esnasında hava şartlarının beklenmedik bir şekilde değişebilecek olması, FIFA‘daki gibi gol sevinçlerini kontrol edebilecek olmamız, geliştirilenfizik motoru ve oyunda bulunun modlarda birçok geliştirilme olacak olmasıPES 16 ile karşımıza gelecek yeni özellikler arasında.

15-06/13/pes.png

Ayrıca sunucu ve yorumcu koltuğunda da değişikliğe giden PES yapımcıları artık oyunda Peter Drury ve Marco Hagemann isimlerine yer verecek.

PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için geliştirilen yapım,17 Eylül tarihinde oyun raflarındaki yerini alacak.

Kaynak

wmaraci
reklam

Brook Brook Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle copy paste görmedim :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al