wmaraci reklam

Wikipedia Türkiye’de Neden Yasaklandı

14 Mesajlar 2.180 Okunma
wmaraci reklam

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
daniel1336 "T.C. YASALARINI İHLAL ETMEK DEMEK İLLA YETİŞKİN SİTESİ YADA W-A-R-E-Z SİTESİ AÇMAK DEĞİLDİR."

Tamam, git adamı şikayet et ilgili makama, ceza alırsa sen haklısın, almazsa gel tartış.
Sanırsın adamın dev medya kuruluşu var, şu yazdığına bir bak. Ayrıca ben bir bakanın
söylediği sözün alınıp değiştirilmesini savunmuyorum burada, belli ki anlamamışsın.

Böyle bir şeyi savunan bir kimse olsaydım haberleri hurriyet ya da milliyet'ten değil
internethaber.com tarzı sitelerden ya da facebook'tan öğrenirdim. Ben sana diyorum ki;

makalede varsa bir yanlış düzelt. Ama kalkıpta adamın sitesini aşağılama.

wmaraci
reklam

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
westlife Hocam rica etsem birkez daha okurmusunuz ilk mesajımı, acaba bende mi hata var ben adamın sitesini nerede aşağılamışım? Tamamen spin makale ile asılsız haber yapılmasından rahatsızlığımı belirtmişim.

Yani bakanın söylemediği şeyleri söylediği yönünde haber yapılmasını savunmuyorum demişsiniz bu konuda fikir birliğimiz olmasına sevindim. Ama benim ilk mesajımda da sadece bu konu var ben adamın tasarım, seo, logo vs. başka bir şeyini eleştirmiş miyim? Gerçekten hani bende mi yanlış var şüpheye düştüm, ilk mesajda nerede adamın sitesini aşağılamışım yada makale dışında bir kelime etmişim?

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
daniel1336

Empati yapıyorumda, şimdi ben kendimi bu adamın yerine koysam,
bir yanlış yaptıysam düzeltirim, gerekirse af dilerim, ancak biri makalemi beğenmedi
diye web sitemin tamamını "bilgi kirliliği" olarak tanımlamasını kabullenemezdim.
Konu bundan ibaret hocam, üyede yeni, bu işlere yeni başlamış ve neyin nasıl
yapıldığını tam olarak bilmiyorda olabilir, bu ihtimalide göz önüne alarak yorumunuzu sert buldum.
İşin mizahına inersek; ben yeni başlayıp böyle bir yorum alsam yazarlığı bıraktırırsınız. :)

Yoksa benim amacım polemik çıkarmak değil, lütfen öyle anlaşılmasın.
Benimde hatam olduysa k. bakmayın.
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
westlife Haklısınız sert çıkmış olabilirim ama benim lafım sadece makale yoksa sitenin başka bir yerine bakmadım. Buradan devam edebiliriz isteyen arkadaşlar ile tartışmamıza :) https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/ozgun-makale-sacmaligi-509390.html

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al