wmaraci reklam

Xiaomi Türkiye Mağazalarının Adresleri Belli Oldu!

6 Mesajlar 786 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TeknoDiot TeknoDiot TEKNODİOT.COM Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 36 / 19
  • Ticaret 8, (%100)

Sizlere 1 ay önce bir haber paylaşmıştık. Çin'in en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan GearBest ve dev teknoloji üreticisi Xiaomi Türkiye'ye resmi olarak giriş yapmışlardı. Uzun zamandır yurt dışından Türkiye'ye ürün gönderimi sağlayan GearBest sitesi artık Türkiye pazarında da aktif olarak faaliyet gösterecek. Amazon'un da Türkiye'ye girişi resmi olarak onaylandı ve GearBest'de Amazon'dan sonra ikinci yabancı kaynaklı e-ticaret sitesi olacak.

Son birkaç yıldır rekor üstüne rekor kıran Çinli dev teknoloji üreticisi Xiaomi Türkiye’ye resmi olarak geleceğini geçmiş ay içerisinde sizlere duyurmuştuk. Ülkemizde de başta ilk olarak İstanbul olmak üzere Xiaomi mağazaları açılacak. İşte o Xiaomi mağazalarının yerleri belli oldu.

Sizlere 1 ay önce bir haber paylaşmıştık. Çin’in en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan GearBest ve dev teknoloji üreticisi Xiaomi Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmışlardı. Uzun zamandır yurt dışından Türkiye’ye ürün gönderimi sağlayan GearBest sitesi artık Türkiye pazarında da aktif olarak faaliyet gösterecek. Amazon’un da Türkiye’ye girişi resmi olarak onaylandı ve GearBest’de Amazon’dan sonra ikinci yabancı kaynaklı e-ticaret sitesi olacak. GearBest ülkemizde Xiaomi ürünlerinin resmi dağıtıcısı ve satıcısı konumunda olacak. Satılacak olan Xiaomi ürünleri bu sayede Türkiye Resmi Garantili olacaktır. Uzun zaman bekleyişin ardından Türkiye pazarına da giriş yapan Xiaomi, yakında sadece kendi ürünlerini satacağı resmi mağazalar açacak. Xiaomi mağazaları Avrupa ve Asya’da “Mi Store” ismi ile anılmakta. Ülkemizde de Xiaomi Store yerine Mi Store kullanılacak gibi durmakta. Xiaomi Türkiye’de açacağı mağazaların bazı görselleri yayınlandı. İlk etapta İstanbul’da Mi Store’ları göreceğiz. İstanbul’da şuanda iki Mi Store düşünülmekte. İstanbul’da açılacak olan Mi Store’ların adresleri şöyle; Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’a açılıyor. Donanımhaber editörü Erdi Özüağ’nın resmi Twitter hesabından Mi Store’dan iki görselleri paylaştı. Ayrıca Özüağ’nın bazı açıklamaları; Mağazalar konusunda Xiaomi’nin Türkiye’den sorumlu yöneticisi Harry ile konuştum. Açılış tahminen Eylül gibi dedi, net tarih vermedi. İşletmesini resmi distribütörün yaptığı yetkilendirilmiş Mi Store olacakmış. Türkiye için aynı tarihlerde bir de lansman yapacaklarmış.

[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F]KAYNAK[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[/FONT]

wmaraci
reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam başlığın cevabını makalenin sonun da iki kelime olarak verip tüm makaleyi 1 ay önce duyurmuştuk şeklinde ki içeriğiniz hiç hoş değil. Bu tutumunuz kullanıcıyı kaçırır. Açıkçası bu şekilde makale uzasın diye gereksizce kendini tekrar eden makaleleri okumayıp cevabı daha net veren başka yerlere bakıyorum. Sadece bir öneri.

Asıl konuya gelecek olursak. Ben Mi'nin Türkiye fiyatları açıklanana kadar nötr kalmayı planlıyorum. Zira sevincim kursağım da kalsın istemem. Umarım fiyatlar ötv, kdv vb. vergiler ile uçmaz. Hayırlısı.
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
SefaCanDemir Google’ın uzun makaleleri seviyorum deyişini yanlış anlayıp cümleleri uzattıkça uzatmış. Sonrada neden websitem tutmuyor diyorlar.

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
cooper Google örümcekleri kelime analizi de yapıyor. Tekrar eden kelime, paragraf uzunluğu, cümle uzunluğu vb. etkenlere dikkat ederek makaleye değer kılıyor. Dolayısıyla bu tür makaleler hem kullanıcıyı kaçırıyor. Hemde Google'ın gözün de düşüşe neden oluyor.

sefacandemir.com.tr
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Cok guzel bir marka ya ben cesitli aksesuarlarini kullaniyorum. Ilerleyen zamanlarda 1 adette telefon alabilirim

saykoyazar saykoyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Mi markasını gördüğümden beri bir tane telefonundan almak istemiştim ama Türkiye'de garantisi yok yurt dışından alınca bir soruna takılır canımı sıkar diye uzak durmuştum, Türkiye pazarına gelir gelmez bir tane telefonun alıp kullanmak ve müşteri deneyimleri hakkında yazılar yazmak istiyorum :) .
TeknoDiot

kişi bu mesajı beğendi.

motogaraj.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al