wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Macbook Pro Hakkında

2 Mesajlar 526 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar merhaba,
Yeni macbook pro almak istiyorum ancak iki seçenek arasında kaldım. Bu cihazı kullan arkadaşlar varsa fikirlerini öğrenmek isterim,
Ya touch bar'lı modelin i5 versiyonunu ya da touch bar'sız modelin i7 li versiyonunu alacağım, ikisi aynı fiyata denk geliyor hemen hemen. Kullanan arkadaşlar touch bar'ın artısını eksisini yazabilir mi? i5 ve i7'nin ikisi de teknik açıdan benim işimi görebilecek düzeyde. Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim,

Not: "O paraya araba alınır.", "Deli misin?", "Ben o paraya bi pc toplarım var yeaaa..", "O paraya şunu al bana dua et" ciler lütfen konudan uzak dursun. Ben bu ekosistemden para kazanıyorum. Görsellik ya da marka tutkunluğu için almıyorum cihazı.

wmaraci
reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
hocam kullanım amacınız ne mac booku masaya koyup kablosuz klavye mause alıyorsanız öyle kullanıyorsanız touch barlı modeli almayın Touch bar = Kalveyenin en üstündeki Esc - f1 ....... alanı demek dijital touch barlı alanda bu bölüm boş esc falan yok ama siz koyabiliyorsunuz tabi bu alanı keyfinşze göre düzenlemenizi seçenek olarak sunmuşlar
Grafikersen Renk kısayollarını kullanabilirsin
Video oynat durdur seçenekleri
Web kısayolları tek tıkla eklediğin sitelere ulaşabilirsin, video montaj, emojiler , resimler , webte arama butonu , takvim vs. vs.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al