SİTEMİZE KAYIT OLUP KULLANICI ADINI YORUMLARA YAZAN İLK 5000 KİŞİYE DENEME BAKİYESİ HEDİYEMİZDİR.

Telegram Kanal/Grup Üyesi (Takipçisi) Satın Al

131977-63a4bff303866.jpg

Son zamanlarda daha çok popüler hale gelen Telegram için telegram takipçi hilesi satın almak ve üye arttırmak, bayiseda.com ile hem çok hızlı hem de çok güvenildir! Tüm Telegram platformlarını bir arada toplayarak Telegram yöneticileri için gereken yardımcı tüm araçlara sitemizde yer veriyoruz ve tüm servislerimizi sürekli güncelliyor ve yenilerini ekliyoruz. Türkiye'nin lider telegram hizmetleri sağlayıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz!

131977-63a4c0b5e5e27.jpg

bayiseda.com olarak Telegram'daki takipçilerinizi yani kanal ve gruplarınızdaki üyelerin sayısını arttırmak için en kaliteli ve güvenli hizmetleri sunuyoruz!

131977-63a4c11192ef8.jpg

Bitcoin ve altcoin kanalları, hisse, sinyal, forex ve borsa kanalları, arşiv, yetişkin içerikleri grupları, link paylaşımı grupları, kriptopara haber ve tanıtım grupları, yardım grupları, kurumsal şirketlerin tanıtım kanalları başta olmak üzere sektörde en kalite ve limitsiz telegram takipçisi gönderimi sağlayan tek sosyal medya hizmetleri ajansı ve smm paneldir!

131977-63a4c159c8826.jpg

GERÇEK ÜYE HİZMETİMİZ AKTİF!
Sizin belirlediğiniz rakip veya size benzer grupların üyeleriniz sizin kendi grubunuza aktarıyoruz! Bu sayede gerçek ve sizin sektörünüzle ilgili potansiyel üyelere sahip oluyorsunuz!
 Detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve sizde kendi kitlenize uygun kaliteli üyelere sahip olabilirsiniz.

131977-63a4c1dd41c0e.jpg

YENİ AÇILACAK KANAL VE GRUPLAR İÇİN ÖZEL FIRSATLAR!
Eğer yeni bir grup veya kanal açacaksanız ve yüksek adetli üyeler satın almayı planlıyorsanız sizler için grup ve kanalları çok uygun fiyatlara  en hızlı bir şekilde hazırlayabiliyoruz!

(Fiyatlar Telegram güncellemelerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

131977-63a4c20c96200.jpg

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN !