Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz ?
----------------------------------
6 Yıldır Datalife Engine CMS Sistemine Gönül Veren Biriyiz.
Kişilerin İsteği Doğrultusunda, İstediği Temaları, Beğendiği Temaları Datalife CMS Sistemine Geçiren Kişileriz.

Peki Biz Sizden Ne Süreçte Ne İstiyoruz ?
---------------------------------------------
Sizler Bizlere Sadece FTP Bilgilerinizi Veriyorsunuz. Gerisine Karışmıyorsunuz.

Destek Veriyor Musunuz ?
-----------------------------
Siz Bize İsteklerinizi Sunuyorsunuz, Bizler de Sizler İçin Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz.
Teslimat Sonrası Her Konuda Sizlere Ücretsiz Destek Hizmeti Sunuyoruz. Sorularınızı TeamWiever İle Bağlanarak, Sizlere Gösteriyoruz ve Cevaplıyoruz.

Peki Yasal Olarak Bir Yere Bağlı Mıyız ?
------------------------------------------
Tema-Script Ailesi Olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığınca Ticari Amaçlı Hizmetler Veren Yer Sağlayıcı ve Kendi Bünyesinde Hizmet Veren Yer Sağlayıcısı Olarak Hizmet Vermekteyiz !
Detay İçin TIKLAYINIZ

Neler Yapabiliriz ?
--------------------
Eğitim Temalarınızı, Blog Temalarınızı, Firma Sitelerinizi, Haber Temalarınızı, İnceleme Blog Temalarınızı, Program İndirme Blog Temalarınızı, Şirket Temalarınızı, Oyun PVP Tanıtım Scriptlerinizi ve Aklınıza Gelebilecek Birçok Platform Temalarını DLE İçin Uygun Hale Getiriyoruz. Yeterki Bizlere İstediğiniz Konsepti Söyleyin !

Neler Yapmıyoruz ?
--------------------
Sosyal Medya Beğeni Hizmetleri Tarzı Scriptler, Udemy Tarzı Scriptler, Satış Scriptleri Gibi İşlemler DLE Tarafından AltYapısı Olmadığı İçin Yapılmamaktadır.

Şunu Bilmenizi İstiyoruz !
--------------------------
Datalife Engine Bir Blog Yönetim Altyapısıdır. Satış İçerikli Bir Tema Bizlerden İstemeyiniz.

EKLENTİ HİZMETLERİ
--------------------------
Sizlere Çeşitli Eklentiler Sunuyoruz ve İstediklerinizi Bizlere Söylüyorsunuz Ücretsiz Bir Şekilde Sitenize Entegre Ediyoruz

WebSitemiz Nedir ?
---------------------
https://tema-script.com/

Demo Sayfamız Nedir ?
---------------------------
http://demo-sayfasi.com/

İletişim Numaramız Nedir ?
------------------------------
Whatsap : 0545 224 93 01

Örnek Projelerimiz Nelerdir ?