wmaraci reklam

Wordpress Gauge Teması Alınacaktır.

4 Mesajlar 612 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Gauge temasını alıp kullanmayan varsa aranızda tema lisansınıza talibim. Doğrudan envato hesabınızı istemekteyim. Eğer hesabınızda başka ürünler de varsa ve veremezseniz yalnızca yüksek ticaret puanı bulunan kişilerden dosyaları alabilirim ancak. Tema güncellemesi gibi durumlarda ulaşabileceğim güvenilir birileri olmalı. Elinde olupta satabilecek kişiler fiyatı pm ile iletebilirler.

wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Sıfırdan Alsana :)

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

Fulldestek Fulldestek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seo Danismani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ister sıfır alın isterseniz lisans dosyasını verebilirim hesabında 30 tema 45 modül mevcut güncelleme herşey mevcuttur ve buradan çok ticaret yaptım gorusturebilirim her alan hep gelip başka temada aldığı için sorunsuz çalıştım şuan yakındaki bi projem mevcut şuan googledede seodada iyi yerlerde yakında piyasayı altbust edicek bi projedir elimdeki temalarında satışa sumdum istediğiniz temada mevcut tr diliyle hocam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

Fulldestek adlı üyeden alıntı

Hocam ister sıfır alın isterseniz lisans dosyasını verebilirim hesabında 30 tema 45 modül mevcut güncelleme herşey mevcuttur ve buradan çok ticaret yaptım gorusturebilirim her alan hep gelip başka temada aldığı için sorunsuz çalıştım şuan yakındaki bi projem mevcut şuan googledede seodada iyi yerlerde yakında piyasayı altbust edicek bi projedir elimdeki temalarında satışa sumdum istediğiniz temada mevcut tr diliyle hocam

Gecmis mesajlarina baktim her script mevcut sende masallah. Hepsininde ne hikmetse giris bilgilerini unutmussun. Ya da baska modullerin mevcut hesapta. Guvenemedigim icin alim yapamam maalesef.

Ek bir aciklik getireyim arkadaslar. Sadece dosya olarak alim icin gercekten yuksek bir ticaret puaniniz olmasi gerek. Onun dışında hesap olarak alabilirim sadece. Lutfen ona gore pm atiniz. Zaten bulamazsam dogrudan alacağım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al