wmaraci reklam

Tiktok hesap büyütme

2 Mesajlar 694 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kralrambo Kralrambo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar belirli bir süredir tiktokta kişisel gelişim üzerine içerikler üretiyorum,  fakat beklediğim büyümeyi ve etkileşimi yakalayamadım. Takdir edersiniz ki tiktok en hızlı  hesap büyütülebilen sosyal medya platformu henüz istediğim gibi büyüme sağlayamadım, sizden ricam hesabımı inceleyip tavsiyelerde bulunurmusunuz.  https://www.tiktok.com/ @pozitifzihniyet

wmaraci
reklam

Bu mesaj konu sahibi tarafından doğru cevap olarak işaretlenmiştir.

AdwordsPro AdwordsPro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Eski bir fenomen olarak biraz anlatayım hocam tiktoğa video attıltan 1 saat sonra tiktok sizi öne çıkartır 100 200 izlenme olarak keşfete düşürür mesela videon 10 saniye diyelim insanlar bu videonun 8 saniyesini izler ise genel olarak diyelim videonuz daha çok öne çıkar ve izlenmeniz katlarak gider algoritma basit bir anlatımla bu şekildedir

kişi bu mesajı beğendi.

AdwordsPro AdwordsPro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Eski bir fenomen olarak biraz anlatayım hocam tiktoğa video attıltan 1 saat sonra tiktok sizi öne çıkartır 100 200 izlenme olarak keşfete düşürür mesela videon 10 saniye diyelim insanlar bu videonun 8 saniyesini izler ise genel olarak diyelim videonuz daha çok öne çıkar ve izlenmeniz katlarak gider algoritma basit bir anlatımla bu şekildedir

Kralrambo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al