wmaraci reklam

Deckmin.com | Twitter Otomatik Takip, Otomatik Unfollow, Otomatik Tweet, Zamanlı Paylaşım

55 Mesajlar 8.418 Okunma
wmaraci reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

TeknoTa adlı üyeden alıntı

üstadım tayfurozsoy@ozsoyyazilim.com üye oldum 1 haftalık test kullanımı tanımlayabilir misin?

Merhaba,

Ücretsiz kullanım 1 Mayıs'ta bitti. Ücretli olarak paket alımı yaparak kullanabilirsiniz.

wmaraci
reklam

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

syelkenci adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Ücretsiz kullanım 1 Mayıs'ta bitti. Ücretli olarak paket alımı yaparak kullanabilirsiniz.

sistemi test etmek isteyenlere en azından 1 günlük bile olsa böyle bir kullanım tanımlamalısınız bence. Yani genel olarak birçok şeyde 7 gün veya 14 gün deneme süreleri oluyor. sizin sisteminiz için 14 gün uzun bir süre ancak 7 güne kadar 1-7 gün arası bir süre ücretsiz kullanım hakkı tanımalısınız ki geri dönüşlere göre sizden paket alsın kullanıcı.
Ben mesela şu an paket satın alım konusunda tereddüt yaşadım çünkü test etme imkanım yok ve forumda elle tutulur bir geri dönüş hakkında yorum da yok. Söylediklerimi yanlış anlamayın üstadım ancak bu şekilde ufak bir kullanım imkanı sağlarsanız bana göre sistemi kullanan kişi sayısıda daha çok artacaktır.
Hayırlı satışlar üstad

• Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

TeknoTa adlı üyeden alıntı

sistemi test etmek isteyenlere en azından 1 günlük bile olsa böyle bir kullanım tanımlamalısınız bence. Yani genel olarak birçok şeyde 7 gün veya 14 gün deneme süreleri oluyor. sizin sisteminiz için 14 gün uzun bir süre ancak 7 güne kadar 1-7 gün arası bir süre ücretsiz kullanım hakkı tanımalısınız ki geri dönüşlere göre sizden paket alsın kullanıcı.
Ben mesela şu an paket satın alım konusunda tereddüt yaşadım çünkü test etme imkanım yok ve forumda elle tutulur bir geri dönüş hakkında yorum da yok. Söylediklerimi yanlış anlamayın üstadım ancak bu şekilde ufak bir kullanım imkanı sağlarsanız bana göre sistemi kullanan kişi sayısıda daha çok artacaktır.
Hayırlı satışlar üstad

Bu dediğinizi zaten 2 ay boyunca yaptık. Şuan ücretli olarak sistemi kullanan binlerce kişi ve firma var. Biz sektörde yeni değiliz. *** üzerinden de araştırabilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler.

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
Hocam bana acil ulaşabilir misiniz?

wmaraci

• Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Duyuru: Sistemdeki görevimi bıraktığımdan dolayı; tüm sorularınızı site üzerinden ticket atarak sitedeki arkadaşlara sorabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al