wmaraci reklam

Twitter Panel - Hesap Yönetim Paneli

4 Mesajlar 4.381 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

afbil2 afbil2 Dijital Hizmet Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek pc
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 4, (%100)

Twitter Hesap Yönetim Paneli

Twitter hesaplarınızı yönetmeniz için işlemleri kolayca gerçekleştirebileceğiniz Pro. Twitter Panel hizmeti..

Bütün altyapı hosting, domain, script, api hizmetlerinden tek bir ücretle faydalanın !

Online Panel

Her türlü cihaz ve tarayıcıdan online anlık erişim imkanı sağlar. Mobil uyumlu panel.

Unofficial Api

Api 1.1 kütüphanesine uyumludur.

Panelde ekli olarak teslim edilen unofficial api ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size Özel

Pro. Twitter Panel kiralama yaptığınızda admin paneli erişim yetkiniz ile sadece siz giriş yapabilir ve kendi hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Sizin dışınızda, sizden izinsiz kimse panelinize erişemez ve işlem yaptıramaz.

İşlemler

* Panelinizden tekil veya toplu olarak

Beğeni gönderebilirsiniz,

Takipçi gönderebilirsiniz,

Userli Hazır Paneller

* Panellere user (hesap) ekleme hizmetimiz aktiftir.

Ücretlendirme her 100 hesap ekleme işlemi için 500 tl dir.

Hesaplar sizin için oluşturulur, profil resmi, isim, eposta doğrulaması yapılır, panele user olarak eklendikten sonra hesapların bilgileri dosya halinde

tarafınıza iletilir. Eklenen hesaplar size ait olur.

Proxy mi api mi?

Panelimiz eklediğiniz hesaplara api üzerinden işlem yaptırmaktadır. Masaüstü yazılımlar gibi her seferinde hesapta oturum açma işlemi yapılmaz, bu sebeple farklı iplere veya proxy e ihtiyacınız olmaz. Hesabı panele eklediğinizde api ile hesap bağlantı kurar ve key, token kodları alır. İşlem yaptırmak istediğinizde bu token ve keyler ile istediğiniz işlem api bağlantısı üzerinden sağlanır.

Özetle; Twitter'da birden çok hesabı tek bir panelden yönetmenizi, anlık işlemleri hızlıca gerçekleştirmenizi sağlayan api ile hizmet sunan bir sistemdir.

Panel'den beğeni, takipçi gönderme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı: Panel kişisel kullanım içindir. Ticari işlemler için tavsiye edilmez.

Yeni açılmış etkileşimsiz pasif hesaplar ancak 1-2 işlem dayanır sonrasında doğrulamaya veya askıya düşer. Eski tarihli aktif etkileşimi yüksek hesaplar yeni hesaplara göre çok daha dayanıklıdır. Unofficial api ile çalışan sistemlerde eski ve aktif hesaplar bile sık sık doğrulamaya ve askıya düşmektedir.

Twitter hesap yönetim panelini buradan inceleyebilirsiniz

Ödeme Yöntemleri: Garanti Bankası - İş Bankası - Enpara - Ziraat - Papara - Coin

Her zaman olduğu gibi önce ödeme alıyorum.

Hiç bir işlemde para iadesi ve hizmet iptali, değişimi yoktur!

önemli notlar:

* panel tamamen Türkçedir. kullanımı basittir, panel içinde "kullanım kılavuzu" (yardım) bölümünden panel ve özellikleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

* panelde kullanılan hesapların ömrü hesabın ne kadar eski tarihli olduğu, ne kadar aktif kullanıldığı, tweet, takipçi, takip ettiği sayısının ne kadar fazla olduğu ve etkileşiminin ne kadar çok olduğu ile doğru orantılıdır. hesap ne kadar eski ve aktif olursa o kadar uzun ömürlü olur.

ek olarak hesapların ömrü sizin hesabı panelde nasıl kullandığınız ne sıklıkta işlem yaptırdığınız ne kadar yoğun kullandığınızla da alakalıdır.

* hesap yönetimi ile ilgili paneldeki yardım bölümünden ilgili makaleleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

* kişisel projeleriniz işlemlerinizle ilgili birebir danışmanlık hizmetimiz yoktur. forumda konu açarak veya açılmış konuları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

* bu konu herhangi bir script satışı veya kodların kiralamasıyla alakalı değildir. mevcut sistem, domain ve sunucu üzerinden sadece size özel yönetici alanı sağlanmaktadır. (bayilik gibi)

Sağlanan hizmetten sadece siz faydalanırsınız, ancak siz isterseniz sizin belirlediğiniz kişi veya kişiler panelinize erişim sağlayabilir. Sizin yönetici olarak eklemediğiniz veya şifre vermediğiniz kimse panelinize erişemez. Herhangi bir ortak kullanım vs. söz konusu değildir.

Hizmet satın alan / kiralayan herkes bu konuyu tamamen okumuş bütün detayları kabul etmiş sayılır. Konuda bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar izah edilmiştir. Bu sebeple anlamadığınız noktalar varsa ödeme yapmadan önce mutlaka sorun. Aksi taktirde ben böyle bilmiyordum ben şöyle sanmıştım gibi mazeretlerin bir anlamı yoktur. 

Ödeme yapıldıktan sonra hiç bir şekilde para iadesi, değişim vs yoktur.

Mesaj 7 defa düzenlendi. Son düzenleyen: afbil2 (19.10.2023 17:08)

Yasemin5 Star06

kişi bu mesajı beğendi.

satinal.club | RetweetHavuzu.Net mutlak güç, yozlaştırır!
wmaraci
reklam

Dinam Dinam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Physics Engineer , Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 10 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba ; Peki fiyatlandırma detayları ?

• Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek pc
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 4, (%100)

fiyatlandırmalar paketler ve detaylar için twipanel.com adresinden inceleyebilirsiniz.

• Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek pc
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 4, (%100)

konu güncellendi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al