Fenomen Paket Hizmetinin satışlarını WS de yeniden aktif etmiş bulunmaktayım.
Eski üyeler eski müşteriler bilir ama bilmeyenler için tekrar açıklayalım
Nedir bu fenomen paket?
Takipçi sayısınızın birden artmadığı her gün her saat takipçi kazandığınız ve 1 ay boyunca hizmet aldığınız yavaş yavaş artan paketlere denir.

Bu hizmet dahilinde;
-Twitter hesabınızdan asla reklam tweet'i atılmaz, ve kimseyi takip etmezsiniz.
-Herhangi bir uygulamaya giriş yapmanız ve kullanmanız şart değildir.
-Hiç bir siteye girmeden hiç bir işlem yapmadan zahmetsizce takipçi kazanırsınız.
-Twitter @hesapadı'nızı vermeniz yeterlidir. Sizden şifre istemiyoruz.
-Günlük ortalama 300-600 takipçi saatlere hatta dakikalara yayılmış şekilde hesabınıza gönderilir.
-Bu işlem 1 ay boyunca hergün sistem tarafından otomatik olarak yapılır.
-Gönderilen takipçilerin tamamı türk aktif gerçek kişiler ve hesaplardır.
-Normalde 10bin takipçi paketi 200 - 250 tl ye aldığınız hizmetteki takipçilerin aynısıdır! Bu hizmette bu takipçiler bir kerede gönderilmez zamana yayılarak gönderilirler.

Fenomen paketlerinin faydaları:
Hesabınızın takipçi sayısı birden artmaz
Birden artmadığı gibi sonrasındada sürekli takipçi sayısında düşüş eksilme görülmez.
Takipçi alımı paket desteği yaptığınızı kimse farkedemez.
Bir yandan sürekli takipçileriniz arttarken diğer yandan beğenmeyenler unfollow etse dahi takipçi gelmeye devam ettiği için eksilme hiç görülmeden hesap sürekli + yönde artarak devam eder.
1 ay süresi içinde beğenmeyenlerin neredeyse tamamı unfollow etmiş olur ve hesabınızda kalan takipçi sayısı kemikleşir.
normalde alınan 10bin takipçiden 1 ay sonra hesabınızda kaç tanesi kalıyorsa bu hizmettede 1 ayın sonunda aynı adetlere sahip olursunuz.

Bu hizmetten fenomenler ünlüler takipçi aldığı belli olmasın ve sürekli yavaş yavaş takipçi sayısı organik görünümle artsın isteyenler faydalanır.

Gönderilen takipçi sayısından kuşkusu olanlar veya net görmek isteyenler hesaplarını gizli konuma alıp 1 aylık hizmet süresi sonunda gelen takipçi istekleri adedine bakarak net kaç takipçi gönderildiğini görebilirler!
Bu şekilde yapabilenler için paket verimliliği %100 daha artmaktadır. Takipçi istekleri hizmet sonunda kabul edildiğinde normalden daha az unfollow görülür ve kalıcılık oranı %100 artar.

Fenomen Paketlerde:
Hergün kazanılan binlerce takipçinin unfollow etme olasılığı takip ettikleri hesabın aktifliği ile ilgilidir.
Tüm işlemlerimizde Unfollow sorumluluğu tamamen hesap sahibindedir.
Paketlerin hesap için Suspend riski yoktur.

Kısa bir süre,
1 Aylık Fenomen Paket Sadece 35 TL dir!

Paket satışları stoklu hale getirilmiştir.
her ayın 1'inde aktif edilen paketler sonraki ayın 1'ine kadar hizmet alacaktır.
stoklardan faydalanarak hizmet almak isteyen arkadaşlar af.bilgisayar@hotmail.com skype adresini eklesin veya mail atsınlar.

Retweet ve Favori Paneli + Oto rt & fav paketleri
İster rt fav panelinden istediğiniz tweet'e işlem yapın
istersenizde oto rt fav satın alarak fenomenliğin tadını çıkarın
%100 türk aktif gerçek kişilerden oluşan havuzumuz sayesinde organik etkileşimin farkını yaşayın..
retweethavuzu.org sitesinden ücretsiz krediyle panel denemesi yapabilirsiniz.
paketleri incelemek için retweethavuzu.org/paket sayfasını ziyaret edin.

multi konular:
***: http://www.***.net/twitter/885575-api-lere-user-ekleme-hizmeti-9733-turk-takipci-9733-retweet-ve-favori-9733-a.html
ytpara: http://www.ytpara.com/twitter/99274-twitter-turk-aktif-gercek-10-000-takipci-25-tl-fenomen-paket-hizmeti.html

fenomen paketlerle ilgili yorumlar:

hipokondriyak adlı üyeden alıntı

3. alışverişimi de bugün yaptım. gerçekten ilgili bir arkadaş. yavaş ve kalıcı bir artış arayanlar için fenomen paketler oldukça ideal.

chemist adlı üyeden alıntı

10 gün önce hizmet alımına başladım ve hala devam ediyoruz, arkadaş bu alanda kendisine rakip bırakmayacak kadar ilgili ve işini takip ediyor. Vadettiği şeylerin fazlasıyla arkasında ben çok memnun kaldım tereddüt bile etmeyin derim.

jupika adlı üyeden alıntı

arkadaşdan gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. 3.kez kullanıyorum

eneskahraman adlı üyeden alıntı

Arkadaşla 2 farklı üyelik için anlaşıldı. Şuan da gayet güzel gidiyor , tavsiye ediyorum :)

kaankrbck adlı üyeden alıntı

Arkadaştan 1 adet paket alındı güvenilir işini iyi yapan birisi.

endoras adlı üyeden alıntı

Alım yapıldı. Çalışma başladı. İlgili bir arkadaş. Teşekkür ediyorum tekrar kendisine.

DcTurk adlı üyeden alıntı

Arkadaşla 2. kez çalışmaya başladık. Geçen sefer ki işinden gayet memnun kalmıştık bu seferde kalacağımıza eminim

badsniper adlı üyeden alıntı

2 kere haftalık paket ve bugün aylık paket aldım, takipedenitakipedenler için çok çok çok avantajlı, benim hesabım böyle olmadığı halde, düşünün ki 3. paketi satın alıyorum. Tavsiyemdir.

cumalee adlı üyeden alıntı

Haftalık paket alındı, memnun kalınıp aylık pakete geçildi. Tavsiye edilir.

pscopat adlı üyeden alıntı

Paketlerden Aylık olanını aldım. Aniden takipçi ekletip dikkat çektirmek istemeyenler için birebir bir paket olmuş. ekleyenlerden silen olsa bile yenileri buna dahil oldugu için günden güne göze batmayacak şekilde bir yükselme söz konusu.
Alacak arkadaşlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz diyebilirim.
Satıcı ile ilk işimiz değil inşallah son da olmayacak.

Hayırlı satışlar

manoverr adlı üyeden alıntı

Ben aldım 1 aylık paket 2 gün oldu 1k kişi kaldı tabıkı unfollow oluyor bu hesabınıza baglı benım 30bın kadar takıpcım var onun uzerıne 1bın kısı daha eklendı kalıcı sekılde bence gayet guzel yanı en azından doğal guzel yazarsanız ve geri takip ederseniz tavsıye ederım ama kımse sunu beklemesın burada 0 takıpcılı hesapta kımse kalmaz cok az kalır yanı

jupika adlı üyeden alıntı

eğer twit sayfanız oturmuş güzel bir profil ise , hiç düşünmeden bu paketlerden birini alabilirsiniz.

Baronis adlı üyeden alıntı

1 aylık paket alındı ve hemen işlem başladı. Teşekkürler

marqha adlı üyeden alıntı

pm attım. geri dönüş bekleniyor..
edit : iş verildi ödeme yapıldı kolay gelsin..

wm11tr adlı üyeden alıntı

haftalık paketten aylık pakete geçtim.
ilk haftanın sonunda artan takipçi sayısı 2000-2500 arası idi.
tam rakam veremiyorum zira mevcut takipçim de, attığım tweetlere ve rt sayısına göre günde 30 ila 100 arasında, artış gösteriyordu.
bundan da memnun kalırsam devam etmeyi düşünüyorum.

ben daha önce almıştım 1 aylık süresi bitmedi. nerden baksan 5000 kişi takip etti ve halen takip edilmeye devam ediyorum. sistem çok başarılı herkese tavsiye ederim.

ufuk333 adlı üyeden alıntı

Gerçekten ***'da kişiliği adamlığı insanlığı en yüksek bir satıcı.Allah razı olsun kendisinden her konuda destek oldu.5 kez ticaret yaptım hepsini zamanında teslim etti. Halende ticaret yapmaya devam ediyorum.Herkese tavsiye ederim namuslu bir satıcı.

TayCom adlı üyeden alıntı

Arkadaşa referansımdır.Aylık paket alınmıştır.Daha önce de alış-verişte bulunmuştuk.Hayırlı satışlar.

birwebci adlı üyeden alıntı

haftalık paket için ödeme yapıldı. İş sonunda durumu tekrar belirtirim.

++++++++++ adlı üyeden alıntı

Haftalık hizmet alındı. Sonucu bildireceğim :)

RuzgarTr adlı üyeden alıntı

1 Haftalık FENOMEN Paket siparişi verildi.

aylık paketimi yenilettim. 2 hesap daha eklettirdim. teşekkür ederim

TayCom adlı üyeden alıntı

Sosyal Medya Hizmeti verdiğim müşterilerime önerdiğim bir hizmet.Hala da satışı devam,sağlam apiye sahip.Hayırlı satışlar.

TheLeader adlı üyeden alıntı

Güvenilir bir arkadaş , teşekkürler. . .

Jan adlı üyeden alıntı

haftalık paket aldım.. bakalım inş. sonucu güzel olur

Karpov adlı üyeden alıntı

Deneme maksadıyla başlangıç olarak 1 haftalık paket alımı yapılmıştır. Teşekkürler.

smiley adlı üyeden alıntı

Birhaftalık paket için ödeme yapıldı

erbuisiklar adlı üyeden alıntı

1 haftalık fenomen paketi alındı

erbuisiklar adlı üyeden alıntı

1 haftalık daha anlaşma yapıldı farklı bir hesaba

3. alışverişimi de bugün yaptım. gerçekten ilgili bir arkadaş. yavaş ve kalıcı bir artış arayanlar için fenomen paketler oldukça ideal.

DcTurk adlı üyeden alıntı

Arkadaştan 1 Haftalık FENOMEN Paket alınmıştır. Deneme amaçlı ve şuan takipçi sayısı artmaya başladı. 1 hafta sonra ki duruma göre arkadaşla daha yüksek bir paket için anlaşılacaktır

Bugün iki paket daha aldım. İlgili bir arkadaş. Sistem çalıştığı sürece kendisiyle çalışmaya devam etcem: )

oCCann adlı üyeden alıntı

arkadaşla düzenli çalışıyoruz işini gayet iyi yapıyor...

Asiyaz adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışmaya başlandı.

DeLuza adlı üyeden alıntı

Haftalık paket alındı. Memnun kalırsam devam edeceğim :)

Popito adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışmaya başlandı.

tasalog adlı üyeden alıntı

Ilk basta haftalık paket aldim. Sonra memnun kalip aylik pakete geçtim. Su an aylik paketimin son 4 gunu. Ve arkadastan bir de RT paketi aldim. Sorunlarla ilgileniyo. Hatta banlandigi donemde (iki ayri konusu oldugu icin) bana twitterdan ulasip gerekli bilgiyi verdi. Guvenilir birisi. Iyi satislar

karadevlet adlı üyeden alıntı

Sağlıklı bir alışveriş yapıldı Şiddetle Önerilir.

endoplazma adlı üyeden alıntı

Haftalık paket için arkadaşla anlaşıldı.

mystikal adlı üyeden alıntı

Arkadasla bir kac is yaptik ve is ahlaki/disiplini sebebiyle dahada uzun soluklu calisacagiz gibi duruyor. Isini bilenlere teslim ederek sorunsuz calisma icin tercih edilecek arkadaslarimizdan biri.

ersinbasar adlı üyeden alıntı

Bir müşterim için çalıştık, süperdi.

tugrulozdemir adlı üyeden alıntı

Uzun vadeli bir çalışma için anlaşıldı. İşlemler için bekleniyor.

Yorumlar ağırlıklı *** konumuzdandır.