wmaraci reklam

Lig TV resmi Twitter hesabı hack’lendi!

35 Mesajlar 5.883 Okunma
wmaraci reklam

BarisYILMAZ BarisYILMAZ WM Seo Tool Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 207 / 132
  • Ticaret 5, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

böyle hesapları nasıl hack yapıyorlar acaba.

Tabiki deneme yanılma ile.
Twitter'ın veritabanına dalacak değiller ya ;)
50 100 hit alan hesap gözüne kestirip 1 2 ay boyunca yemeden içmeden s..ç...n deniyorlar hangisi tutarsa anlayacağın boş iş vs...

wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

Baris YILMAZ adlı üyeden alıntı

Tabiki deneme yanılma ile.
Twitter'ın veritabanına dalacak değiller ya ;)
50 100 hit alan hesap gözüne kestirip 1 2 ay boyunca yemeden içmeden s..ç...n deniyorlar hangisi tutarsa anlayacağın boş iş vs...

Veya sosyal mühendislikle...

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Anil adlı üyeden alıntı

Site işlerine ilk atıldığımda haber sitemi hacklemişlerdi. :D Duygulandım şimdi.

Anil 5-6 yıldır bu işin içinde olup da, sitesi hack yemeyen var mı ki :) benim de kurumsal bir firmamin sitesi hack Yemişti o zamanlar tabi acemiydik ücretsiz tema bulduk mu hemen koyardik, bunun açığı var mı diye hiç incelemezdik :)

2006 miydi 2007 miydi neydi karşıma biri çıktı o zamanlar msn vardı :) biri beni ekledi ve benim msn den yazmaya başladı pc mi çoktan ele geçirmişti :) msnsi ceyber warion diye birşeydi :) ama zararsızdı
Anil

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 690
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Değerli takipçilerimiz, hacklenen hesabımız ile ilgili sorun çözümlenmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız.

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.
wmaraci
wmaraci

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Anil 5-6 yıldır bu işin içinde olup da, sitesi hack yemeyen var mı ki :) benim de kurumsal bir firmamin sitesi hack Yemişti o zamanlar tabi acemiydik ücretsiz tema bulduk mu hemen koyardik, bunun açığı var mı diye hiç incelemezdik :)

2006 miydi 2007 miydi neydi karşıma biri çıktı o zamanlar msn vardı :) biri beni ekledi ve benim msn den yazmaya başladı pc mi çoktan ele geçirmişti :) msnsi ceyber warion diye birşeydi :) ama zararsızdı

Cyber-Warrior'dur o misyonları gereği Türk sitelerine saldırmazlar :cool:

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
konu Türk, Kürd Meselesi deği, Terörist Devlet, vatandaş Terörist meselesidir. olayı genelleyerek Gerçekten vatanını seven kürd kardeşlerimize haksızlık yapmayınız.

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 124 / 150
  • Ticaret 50, (%96)
çalışmalar başlanmıştır yakında mutlu haber yayılır ;)

Reltico Reltico Reltico Web Tasarım Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 48 / 26
  • Ticaret 9, (%100)

Demeley adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar lütfen konuya hakim olmayan kişiler boş yorum atmasınlar birincisi LİG Tv yönetimine güzel bir virüs yedirmişler twitter deneme yanılmaya gerekli önlemleri aldı ikincisi zamanında birçok timde bulundum ancak kesinlikle ne lamerim ne hackerım Cold Hackers basit biri değil Kayseri'de bulunan bir radyo yayını kesebilecek kadar bilgiye sahip ve yazılımları tümüyle bilen biri. Lig TV'ye büyük geçmiş olsun güzel bir virüs yemişler hesabı alırlar orada sorun yok ama dikkat etmeliyiz Allah aklı Türk'e Kürd'e değil herkese veriyor Cold Hacker'da o aklı şeytani kullanan biridir.

Bu duruma ne THT ne AYT hiçkimse birşey yapamaz LİG Tv kendisi alabilir siz siz olun bilmediğiniz linklere tıklamayın güvenilir olmayan dosyaları indirmeyin.

Bu lafınız banaydı sanırım. Cyberwarrior timinde 3 sene görev yapmış biriyim. SQL,XSS,RFI,EXPLOIT kullanmasını gayet iyi biliyorum. Eğer dediğiniz kadar bilgililerse zaten twitter hesabını değil lig tvnin kendi sitesini de rahatça hackleyebilirlerdi. Bir çok açığı olan bir site. O yüzden çok ön yargılı olmayın derim biraz daha araştırma lütfen :)

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
2 gündür sanki bir reklam yapılıyor burada. 2 gündür sanki bir hacker grubu tanıtımı yapılıyor burada. Yönetime sesleniyorum. Konu çok hassas. Bir baksınlar lütfen. admin

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

mikrozihin mikrozihin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bende kürt biri olarak pkk ile kürtleri aynı kefeye koymanıza bir anlam veremiyorum.Siz böyle yaptığınız sürece insanları ayrımcılığa zorluyor ve 2 tarafı da zor durumda bırakıyorsunuz. kürtleri pkk ile görmek yada türkleri faşist olarak görmek arasında bana göre hiçbir fark yok; insanlar arasında yapılan ayrım yüzünden şuan bu haldeyiz ben askerde 2 arkadaşımı şehit vermiş biri olarak ve gazi olmuş biri olarak konuşuyorum.Hiçbir kürt direk pkklı diyemezsiniz buna hakkınız yok kürt kafası vs. gibi şeyler yazmışsınızkusura bakmayın ama biraz kendi kafanıza bakın. kürtleri burada aşağılamak yerine onları pkk nın temsil etmediği vurgulamış olsaydınız daha anlamlı olurdu.Recep tayip erdoğanın yapmış olduğu yanlıştan yola çıkarak sizde haklısınız ülkenın başbakanı pkk ile oturup anlaşma sağlıyorsa bunu demenız normal pkk kürtleri temsil etmiyor kürt sorunu diye başlatılan süreç barış sürecine döndü soruyorum acaba kim şavaşıyor ki barış olsun pkk nın içinde sadece kürt yok ermeni azeri fransızı israili ve hatta türk ü bile var farkına varamadığınız nokta şu size belli bir kalıpta pkk-kürt olarak gösteriyorlar sizde herkesi o kefeye koyup adamlara terörist muamelesi yapıyorsunuz yaptığınız yanlıştır.şimdi bazı arkadaşlarım yazar bak zoruna gitti diye evet zoruma gitti sizin ayrımcılık yapmanız bende o lig tv sayfasını ilk görenlerdenim ağzıma gelen küfürü ettim zaten tvden beşiktaşın yaptıgı güzel anlamlı anı görünce duygulandım.yanlış yapmayalım arkadaşlar ayrım yapmadan kardeşce yasayalım Atatürk'ün bir sözü ile bitirmek istiyorum Türkiye Cumhuriyeti için savaşmış herkes Türk'tür saygılarımla
BarisYILMAZ tayfurunal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al