@patavatsizprfl den bak eğer kafana uyarsa benim yaptıgımı yap. anlatayım tabi herşeyiyle degil :D

+öncelikle ne kadar çok tweet (rt ve fav alabilecek tarzda, eğer yazamıyorsan kafana geleni yazma) okadar rt okadar aktiflik. ( insanları görmesi lazımki anasayfada akıllarında da kalsın :) )

+manageflitter, seni takip etmeyeni salla gitsin. 2k ya kadar limit alabiliyosun ücretsiz.

+ Hergün takip limitini doldur, GERÇEK fenomen hesapları bul listele(bende bir sürü var bakıp buldugum) o listeler sana kolaylık sağlayacak. onların son attığı (max 30dk) tweetlere rt ve fav yapanları takip et. (iyi aktif takipçiyi anca böyle bulursun.)

şimdilik aklıma gelen 3 önemli konu. Ayrıca hesabı ne kadar boş bırakırsan okadar çok aktif user kaybedersin söyleyeyim. çünkü insanlar zaman geçtikce twitteri az kullanmaya başlıyor oyüzden zamanında aktif userden faydalanmak daha iyi.

Benim neden az var, analiz sonucunu atardım da üşeniyorum :D baya bir süre twitterin yüzüne bakmadım 100+ favori rahat alıyordum 6k izlenim rahat alıyodum. şimdi 3k-4k izlenime düştü. twittere tekrar döndüm tweet olayını bir script ile çözdüm sabah 10 akşam 10 çalışıyo :D Hesabı tekrar düzeltmek için uğraşıyorum.

Kolay gelsin.