wmaraci reklam

Fim/Dizi Sitenize Özel Player Ve Barındırma Hizmeti (IPTV hizmetide veriyorum)

2 Mesajlar 940 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

frencesco frencesco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Film/Dizi Websiteniz için özelleştirilmiş player yapabilirim isteğinize özel her türde özellik ekleyebilirim. Netflix,youtube Benzeri bile yapabilirim. Video ve playeri özel bir platform üzerinden yayınladığım için video başlangıçlarına intro bile koyabilirim otomatik. Beğen butonu gibi bir çok özellik eklenebilir.

Bunların yanında barındırma hizmetide sağlıyorum film,dizi ve videolarınız google drive ve diğer tüm websitelerinde eninde sonunda silinmektedir. Barındırma hizmetinde böyle bir problem yaşamazsanız. IPTV kurma gibi fikirleriniz varsa aynı şekilde player ve geri kalan tüm konularda yardımcı olabilirim.

Çok fazla uzatmadan film/dizi/IPTV dahil video upload işlerinizide görebilirim günlük 100 filme kadar upload yapabilir ve websitelerinizin editörlüğünü üstenebilirim.

(0,25kRş) 1 Film/Dizi upload. Ama sadece film/dizi upload işi almak istemiyorum ucuza yaptığım için zamanımın hepsini buna ayırmak mantıksız geliyor.

Detaylı bilgi almak ve benimle birlikte çalışmak isteyenlere fiyatlandırma konusunda konuşabiliriz. Emin olun piyasadaki script yapıp ucuz bir player kodlayıp 100-150'TL'ye insanlara satanlardan daha ucuz ve kaliteli işler yapıyorum.

Her türlü işi yapabildiğim için barındırmaya,playera tek tek fiyat biçmek istemiyorum eğer ben şundan istiyorum veya ben hem barındırma hemde player hizmeti almak istiyorum diyenler konu altına,pm ile iletişim bilgisi verebilirler, daha sonra herkesin bütçesine göre iş konusunda anlaşabiliriz.

Not: Barındırma,Player ve editörlük sitenin tüm işlerinin halledilmesini isteyen olursa sadece 1 kişi ile çalışacağım.

wmaraci
reklam

KeyLeader KeyLeader WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Özel mesajdan görüşelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al