wmaraci reklam

Otomatik Film Upload Sistemi - Binlerce filmi zahmetsiz upload edin (!) Kampanya!!

4 Mesajlar 1.162 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

otoyuklecom otoyuklecom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAZILIM
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 28 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

İstekler
Sistemde bulunmayan filmler için istekte bulunarak sisteme eklenmesini sağlayabilirsiniz. İstekleriniz max. 24 saat içinde işlenmektedir. (Gümüş üyelik gerektirir. Paket - 3)

Yerli ve Yabancı Diziler
Binlerce filmin yanında güncel yerli ve yabancı diziler sisteme otomatik olarak her gün eklenmektedir. Üstelik yabancı dizileri kendi altyazınız ile birlikte sepetinize ekleyebilirsiniz. (Platin üyelik gerektirir. Paket 2 ve üzeri)

Otomatik İade

Herhangi bir nedenle yüklemesi tamamlanamayan filmleriniz belirli bir süre içerisinde iade edilerek kredi geri yüklemeniz tamamen otomatik olarak yapılmaktadır.

Tekrar Yükleme Hakkı

Video sitelerinde (şuan için VK.com, Kiwi.Kz, Mail.ru) sitelerinden silinen filmleriniz için ücretsiz olarak tekrar yükleme hakkınız bulunmaktadır. Fakat kötüye kullanımı engellemek adına bu sistemin kullanılması durumunda otomatik iade hakkınız kaybolmaktadır, yükleme aşamasında takılsa bile.. Çünkü bu filmi daha önceden başarılı bir şekilde yüklemiş olduğunuz kabul edilmektedir.. Tekrar yükleme hakkınızı kullandıktan sonra sınırsız sayıda 1 kredi ücretle tekrar yükleme yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Mobil ödeme çok yakında

Gelelim kampanya bölümüne

Herhangi bir paketi almanız durumunda aldığınız kredi sayısı kadar kredi tarafımızdan hediye. [Bu süre ay sonuna kadar sürecektir]
İLETİŞİM

Mail: admin [ a t ] otoyukle.com
Skype üzerinden destek sağlanmaktadır.

PM göndermek için buraya tıklayabilirsiniz.

www.otoyukle.com

wmaraci
reklam

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
Ben kullaniyorum oldukca guzel bir sistem eksikleri var yani guncel filmler gec sisteme ekleniyor 5 dk da filminiz yuklemeye hazir hale gelmekte bir sikintisida odeme sistemi direk paypal odemesi olsa kullanan cok olur bence
otoyuklecom

kişi bu mesajı beğendi.

otoyuklecom otoyuklecom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAZILIM
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 28 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

isagold adlı üyeden alıntı

Ben kullaniyorum oldukca guzel bir sistem eksikleri var yani guncel filmler gec sisteme ekleniyor 5 dk da filminiz yuklemeye hazir hale gelmekte bir sikintisida odeme sistemi direk paypal odemesi olsa kullanan cok olur bence

Güzel yorumunuz için teşekkürler , şuanda 8 sunucu bu sisteme film eklemekte, Her filmin sisteme eklenme süresi ortalama 1 1,5 saati bulmaktadır. Bu sebepten dolayı filmler yavaş yavaş yüklenmektedir. Talebiniz doğrultusunda sisteme direk paypal ödemesi koydum.

Ek Olarak: Sistemi tanıyabilmeniz adına 26.11.2014'e kadar destek talebi kısmından kredi istiyorum şeklinde talep açan arkadaşlara 5 kredi hediyemiz bulunmaktadır.
isagold

kişi bu mesajı beğendi.

berkays92 berkays92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
peki altyazılı filmleri nasıl çözüyorsunuz altyazılarda reklam varmı yada dizi ekleyebiliyormusunuz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al