Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

awoken awoken şuan çevrimdışıdır.

Everyone dies alone.

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
40
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
40
0
Toplam olumlu geribildirim: 41
[awoken] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 3 17
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• awoken Hakkında
    Hakkımda
    When everyone gives everything
    And every song everybody sings
    Then it's life
    Live is life
    Yaşadığı Yer
    Diğer
    Meslek
    Öğrenci
  • İmza

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 14:04
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

241 Beğeni
  1. awoken
    awoken beğendi mesaj :: Kanuni Açık konu : Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur? Maliyet ve Masraflar
  2. awoken
    awoken beğendi mesaj :: etedavi Açık konu : Bu hangi tema?
  3. awoken
    awoken beğendi mesaj :: puhuajans Açık konu : GÜNCELLEME: v1.2 Kişisel Site/CV Scripti 🌟 Blog, Projeler, Ürünler... 🎉 Profesyonel Arayüz, Temiz Kodlama
    Elinize sağlık gene çok güzel bir çalışma :) En ince ayrıntısına kadar inceledim.
    Ne Zaman Beğendi: 11 Ağustos 2020, 23:01
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Ağustos 2020, 22:26
  4. awoken
    awoken beğendi mesaj :: kemalunlu70 Açık konu : Süper Hızlı Whois Sorgulayın | DomainSorgula.Org
  5. awoken
    awoken beğendi mesaj :: abdullahyanik Açık konu : ❓ HolaQuiz Benzeri "Beni Ne Kadar Tanıyorsun?" Quiz Scripti 🏳 Multi Dil Destekli 🍬 Admin Panelli
  6. awoken
    awoken beğendi mesaj :: puhuajans Açık konu : 🔑 Gelişmiş Lisans Yönetim Scripti 🔐 Açık Kaynak, Dahili PHP Şifreleyici 🌟 Sadece 100 ₺
    1 adet aldık. Tüm scriptleriniz gibi bu scriptte çok güzel. Teşekkürler.
    Ne Zaman Beğendi: 23 Temmuz 2020, 11:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Temmuz 2020, 10:59
  7. awoken
    awoken beğendi mesaj :: emintatli Açık konu : Kişisel Çizim | Sosyal Medya Tasarımları | Logo | Konu - Afiş Tasarımı
    Teşekkürler. Root yarım kalan çizimlerimden birisi :) https://i.hizliresim.com/UC2qEQ.png
    Ne Zaman Beğendi: 22 Temmuz 2020, 09:56
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Temmuz 2020, 09:54
  8. awoken
    awoken beğendi mesaj :: Mrtcn Açık konu : Geçici dosya ve görsel barındırma projemiz
  9. awoken
    awoken beğendi mesaj :: EranKucuk Açık konu : Ben Yeni Moderatör/Editörünüz, Gelin Tanışalım
  10. awoken
    awoken beğendi mesaj :: zebanim Açık konu : Atatürk Temalı Post - Instagram Post Design - Adobe Illustrator CC 2019
  11. awoken
    awoken beğendi mesaj :: sworks Açık konu : Safari Artık WebP Destekleyecek!
  12. awoken
    awoken beğendi mesaj :: bahtiyar35 Açık konu : ❓ HolaQuiz Benzeri "Beni Ne Kadar Tanıyorsun?" Quiz Scripti 🏳 Multi Dil Destekli 🍬 Admin Panelli
    Yine harika ve profesyonel bir çalışma. Meslektaşım işinin hakkını veren sayılı kişilerdendir.
    Ne Zaman Beğendi: 28 Haziran 2020, 13:31
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Haziran 2020, 11:52
  13. awoken
    awoken beğendi mesaj :: bymuratmis Açık konu : WM Aracı'nı 10. Yılında Baştan Yaratıyoruz!
  14. awoken
    awoken beğendi mesaj :: Pasa Açık konu : WM Aracı'nı 10. Yılında Baştan Yaratıyoruz!
    robertokim haziran sonu, temmuz başı gibi ilk canlı testlerimizi yapmayı planlıyoruz, az kaldı. :)
    Ne Zaman Beğendi: 17 Haziran 2020, 18:15
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Haziran 2020, 13:07
  15. awoken
    awoken beğendi mesaj :: Being Açık konu : Okuduğunuz Yetti... Bir de Böyle İzleyin: Yeni YouTube Kanalım
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 20:25.