Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

efokul efokul şuan çevrimdışıdır.

www.hizlitanit.com

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
1
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
1
0
Toplam olumlu geribildirim: 1
[efokul] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• efokul Hakkında
    Hakkımda
    Adım Efdal, Yaşım 19, bilişim sektörü ve oyun sektörüne hevesliyim.Bu konular üzerine bilişim sitesi ve forum sitesi açtım.Hedefim kendi çapımda eğlenmeye yönelik bir duruma gelmek.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Teknik Destek
  • İmza
    www.hizlitanit.com | Ücretsiz Firma Tanıtım & İlan Ekleme & İş İlanı ve Daha Fazlası

İstatistik

• Son Aktivitesi: 27 Mart 2020 15:20
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Beğendiği Mesajlar

21 Beğeni
  1. efokul
    efokul beğendi mesaj :: Pawn Açık konu : Fırsatçılar hemen türedi!! Maske ve hijyen ürünlerinde fiyat artışı sürüyor
    Üstüne 5 koyarsın 10 koyarsın kabul edilebilir ama bu soygunculuktan başka bir şey değil.
    Ne Zaman Beğendi: 12 Mart 2020, 08:56
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Mart 2020, 08:29
  2. efokul
    efokul beğendi mesaj :: CreationEpic Açık konu : Yeni Sitemi Açtım Sonunda BilgiMis.com Yorumlarinizi Bekliyorum
    2020 yılındayız, kopya içerikle yükseliş beklemeyin.
    Ne Zaman Beğendi: 03 Mart 2020, 14:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 03 Mart 2020, 14:12
  3. efokul
    efokul beğendi mesaj :: Bizdendemesi Açık konu : Sitemi Yorumlar Mısınız? Eksiklerim, yanlışlarım neler?
  4. efokul
    efokul beğendi mesaj :: ismaildikmen Açık konu : HizliTanit.Com | İndex Almak Artık Çok Kolay! Ücretsiz Firma Tanıtım & İlan Ekleme & İş İlanı & Fuar-Etkinlik ve Daha Fazlası!
    arkadaş çok ilgili sistemde çok güzel teşekkür ederiz
    Ne Zaman Beğendi: 18 Şubat 2020, 20:10
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 18 Şubat 2020, 17:25
  5. efokul
    efokul beğendi mesaj :: gfo Açık konu : HizliTanit.Com | İndex Almak Artık Çok Kolay! Ücretsiz Firma Tanıtım & İlan Ekleme & İş İlanı & Fuar-Etkinlik ve Daha Fazlası!
    Pediatri Portalı olarak firmamı ekledim.
    Ne Zaman Beğendi: 16 Şubat 2020, 21:10
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Şubat 2020, 21:03
  6. efokul
    efokul beğendi mesaj :: Mehmet Maşa Açık konu : Güzel bir domain ile merhaba \ yeniden
    Tema değiştirebilirsiniz, birde bunların araması oluyor mu ki?
    Ne Zaman Beğendi: 12 Şubat 2020, 16:49
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Şubat 2020, 16:25
  7. efokul
    efokul beğendi mesaj :: sguneci Açık konu : Tanıtım Sitem Nasıl Olmuş? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Firma ve içerikten çok reklam alanı var.
    Ne Zaman Beğendi: 12 Şubat 2020, 10:17
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Şubat 2020, 10:15
  8. efokul
    efokul beğendi mesaj :: kurgucuabi Açık konu : Çalıştıralım şu saksıları beyler herkes buraya..
  9. efokul
    efokul beğendi mesaj :: CagatayHanTurgut Açık konu : MyBB 1.8 Gelişmiş Editör 2019 Versiyona Yükseltildi HATASIZ
  10. efokul
    efokul beğendi mesaj :: LiveStorm Açık konu : Forum Siteme Moderatör Arıyorum
    Ben kendisiyle çalışıyorum, ödemeleri söylediği tarihte yapıyor ve her soruya titizlikle cevap veriyor. Tavsiye ederim.
    Ne Zaman Beğendi: 11 Aralık 2019, 01:52
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Aralık 2019, 00:32
  11. efokul
    efokul beğendi mesaj :: MehmetOzcan Açık konu : SK | Forum Sitem Hakkında Görüşlerinizi Bekliyorum..
    hayatımda gordugum en guzel mybb tabanlı forum ve mybb teması, basarılar.
    Ne Zaman Beğendi: 05 Aralık 2019, 15:42
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 05 Aralık 2019, 14:34
  12. efokul
    efokul beğendi mesaj :: platomedya Açık konu : Ücretsiz SEO ve Analiz Araçları (Sınırsız Moz) | Plato Medya Araçlar
  13. efokul
    efokul beğendi mesaj :: Winman Açık konu : Forum için olmazsa olmazlar nedir? çalıştıralım saksıları..
  14. efokul
    efokul beğendi mesaj :: Winman Açık konu : Forum için olmazsa olmazlar nedir? çalıştıralım saksıları..
  15. efokul
    efokul beğendi mesaj :: Voltaren Açık konu : Forum için olmazsa olmazlar nedir? çalıştıralım saksıları..
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 01:12.