Karşılama Mesajı

Merhaba Ben Eren, küçüklüğümden beridir elektronikle uğraşıyorum. Bir şeyleri takıp söker, bir şeyleri tamir etmeye çalışırım. Tabi bu bazen hüzünle sonuçlanabiliyor :). 9. sınıfın yazında arduino ile tanıştım. Bazı kitaplar alıp devamlı kod yazdım. 10. sınıfta kendimi geliştirdiğimi düşünüp instagramda ilk sayfamı açtım. Burada projelerimi paylaşıp insanlara yardımcı oldum. Bölüm hocamın "Kopyalayıp yapıştır yaparak kendini bir şey sanıyor" demesiyle hedefimi belirledim. Deli gibi arduino videoları izledim ve onlarca projeler yaptım. Gece gündüz demeden kendimi geliştirdim. 11. sınıfta bölüm hocalarımın TÜBİTAK projelerini yaptım (Tabi ismim oralarda geçmedi :) üzülmüş olabilirim ama sorun etmedim). Bölüm hocalarıma kin tutmadım aksine teşekkür etme gereği duydum. Onların sözleriyle hırslandım ve buralara kadar geldim. şimdi Cerrahpaşa Üniversitesi Elektronik Haberleşme Teknolojisi 1. sınıfı okuyorum. Bir grup öğrenciye gönüllü Arduino Kursu veriyorum. Onlara, arduinoyu sevdirdiğimi de düşünüyorum :) .

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad E.. A..
  • Üyelik 07.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23/E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1/3
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri