Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

dijitalblog dijitalblog şuan çevrimdışıdır.

dijitalblog.com

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
7
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
7
0
Toplam olumlu geribildirim: 7
[dijitalblog] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• dijitalblog Hakkında
    Hakkımda
    12 yaşımdan beri photoshop programı kullanmaktayım. Yıllardır tek ilgi alanım bilgisayar ve tasarım oldu diyebilirim. Yaşıtlarım bilgisayarı oyun amacıyla kullanırken ben eve kapanıp saatlerce grafik üzerinde uğraşıp tasarım yarışmalarına girerdim. Kendi kendime ve hiçbir zaman bildiğim bilgilerle yetinmeyip hep bilgime bilgi katmaya çalıştım. XHTML + CSS ile tanıştığım günden bu yana her zaman takip ettim. Grafik tasarımı bırakıp bu alana yoğunlaştım. 5 yıldır grafik tasarımla birlikte web tasarımınla da yoğun olarak çalışmaya başladım. İkisini birlikte yürütüp hem kodsal hem de görsel alanda en iyi web siteleri ortaya çıkarmaya çalıştım. Sorunsuz web siteleri yapmak hep amacım olmuştu zaten ve son 1 yılda bu alanda uzmanlaşmaya yakınlaştım diyebileceğim seviyeye geldim. Yıllarca uzmanları takip ettim ve gördüğüm herşeyi üzerine kendimden bişeyler katarak yapmaya çalıştım. Amacı sadece para kazanmak olarak görmedim hiç.
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Meslek
    Web Tasarım
  • İmza
    serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / Hepsi Yapım Aşamasında.

İstatistik

• Son Aktivitesi: 17 Şubat 2020 11:57
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 6 Toplam: 6

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 19:05.