Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

jorphy jorphy şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
9
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
9
0
Toplam olumlu geribildirim: 9
[jorphy] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 2
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• jorphy Hakkında
    Hakkımda
    Arama motorlarını analiz ederek kendimi geliştirmeye çalışıyor ve arama motoru dilinden anlamaya çalışıyorum.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Profesyonel Editör

İstatistik

• Son Aktivitesi: 19 Nisan 2021 23:54
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 2 Toplam: 2

Beğendiği Mesajlar

99 Beğeni
  1. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: Tevfik Açık konu : OyuncuForum.NET - Yeni Nesil Oyuncu Forum Platformu
  2. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: Ecomanya Açık konu : Referans Amaçlı Makale Yazıyorum.
  3. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: alastyr Açık konu : >> SON GÜN! >> .COM ve .NET Sadece 5,99$/Yıl | Adet Sınırı Yok | Alastyr
  4. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: edelweiss Açık konu : Öğretmen'den SEO Uyumlu, %100 Özgün, Hızlı ve Profesyonel Makale Hizmeti!
    jorphy Merhaba, hediye edeceğimiz makaleleri bitirdik. Özel mesaj kutunuz dolu, bize ulaşabilir misiniz?
    Ne Zaman Beğendi: 19 Eylül 2020, 14:16
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 19 Eylül 2020, 13:25
  5. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: Hostingcomtr Açık konu : Size Bir .Email Var - Tüm Hosting Paketleriyle Ücretsiz .Email Domain Kaydedin!
    İlginiz için teşekkür ederiz :)
    Ne Zaman Beğendi: 18 Eylül 2020, 13:19
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 18 Eylül 2020, 13:18
  6. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: KeremMert Açık konu : Football Manager 2020 + WATCH DOGS 2 Ücretsiz
    Football Manager 2020 + WATCH DOGS 2 Epicgames sitesinde 1 Hafta Ücretsiz temin edebilirsiniz. https://www.epicgames.com/store/tr/
    Ne Zaman Beğendi: 17 Eylül 2020, 23:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Eylül 2020, 19:44
  7. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: hepyasemin Açık konu : Her gün düzenli içerik girilmelimi - Blog ?
  8. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: ShorTag Açık konu : İngilizce uzay evren blogu domain önerisi
    Önerin için teşekkürler bu domaini almayı düşünüyorum farklı bir önerileriniz varmı
    Ne Zaman Beğendi: 16 Eylül 2020, 18:21
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Eylül 2020, 18:13
  9. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: slymn20 Açık konu : Taban Fiyattan Onlarca Kategori de Hazır Makale
  10. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: emka Açık konu : Yeni 3. Sitem - Adım adım gelişmeler - Neler yapıyorum? [Başlangıç]
    Hadi hayırlı olsun bakalım böyle konuları takip etmek çok eğlenceli oluyor başarılar dilerim.
    Ne Zaman Beğendi: 15 Eylül 2020, 12:36
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Eylül 2020, 12:28
  11. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: enesadiguzel Açık konu : 10 Kişiye Ücretsiz Com, Net Domain - VeDomain.com
  12. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: alidemiral Açık konu : İçerik yazmadan önce fikri nasıl ediniyorsunuz?
  13. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: muratkayabasi Açık konu : Kopya, gönderilen URL standart olarak seçilmedi
    çözüm için ugraşıyorum suan
    Ne Zaman Beğendi: 14 Eylül 2020, 00:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Eylül 2020, 00:43
  14. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: emrekaranfil94 Açık konu : Bol Makale ile Forum Tanıtım ve Sosyal İmleme Hizmeti | Sitenizi Canlandırın
    Teşekkürler, referans almıyorum, ama ilk yoruma özel makaleyi siz gönderirseniz 15 forum - 15 imleme hediye edeyim size.
    Ne Zaman Beğendi: 14 Eylül 2020, 00:32
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Eylül 2020, 00:28
  15. jorphy
    jorphy beğendi mesaj :: fistiq Açık konu : İçerik yazacağım bir site açacağım. SiTe fikri söylermisiniz hangi alanda yazmalıyım
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 16:42.