Karşılama Mesajı

Çeşitli uygulamalar geliştirerek katma-değer sağladım. Hazır sistemler ile başlayıp ve Open-source Yazılım dilleri alanında eğitim aldım ve kodlama yapabilecek kadar deneyim kazandım. Bir süre reklam ajansında işletme yöneticiliği yaptım. Hobi olarak başladığım, UI/UX design alanlarında deneyimlerimi geliştirdim. Dijital pazarlama (SEO, Sosyal medya, internet reklamcılığı vb) alanlarda uzmanlaştım. Girişimci oldum, kendi işimi kurdum. İşletmem aracılığı ile 1000'den fazla işletmeye hizmet sundum. Tam kapsamlı E-ticaret yazılımı, Sosyal Sanayi 4.0 network portalı ve benzeri 100 üzerinde proje geliştirdim. Kendi şirketimde 33 kişilik personel kadrosu oluştur- dum/yönettim. Kurumsal işletmelere, Markalara ve KOBİ'lere fayda sağlamayı hedefleyen, SEO odaklı bir dijital pazarlama kitabı yazdım. Birçok işletme, İnternet oluşumu, Startup, girişim için; SEO, Dijital pazarlama, Dijital Markalama, Sosyal medya alanlarında, hizmet sundum ve birçok marka ile çalışma fırsatı yakaladım. Ayrıca işletmelerin SEO ihtiyaçları için ilgili personel ve birimlerine eğitimler verdim. İşletmem aracılığı ile Dijital pazarlama danışmanlığı, UI/UX design danışmanlığı, E-ticaret danışmanlığı ve Dijital market ürünleri geliştirerek hizmet verdim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad I.. K..
  • Üyelik 27.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40/E
  • Meslek digital marketing manager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri