Karşılama Mesajı

1987 yılında Şişli/İstanbul ilçesinde dünyaya gelmişim. 7 yaşında Burak Reis İlköğretim Okulu ile başlayan öğrenim hayatım liseye kadar bu okulda devam etti. Bilgisayara olan merakım ise ilkokul 6.sınıfta katıldığım Temel Bilgisayar Eğitimleri ile ortaya çıktı,akabinde öğrenim hayatıma MAB. Etiler Ticaret Meslek Lisesinde devam ettim, o senenin ilk bilişim sınıfı olmamızla birlikte artan hırs ve heves ile öğrenebildiğim kadar herşeyi öğrenmek için kendimi programladım diyebilirim. Lise son'a geldiğimde Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisinden Teknik İngilizce ve Genel Sistem Uzmanlığı eğitimleri aldım. Lise yıllarımızı tamamladıktan sonra Fatih Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümüne giriş yaptım 2 senelik (M.Y.O.) olmasına rağmen 4 senedir de bu bölümde okumaktayım. Netron Bilişim Akademisinden Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini alıp, Microsoft sertifikasyon programı dahilinde sınavlarına girerek MCP,MCSA ünvanlarına sahip oldum. Netron Bilişim Akademisi & SamanYolu TV iş birliği içerisinde STV’nin Bilişim Dünyası adlı programına uzman olarak konuk olup Microsoft ve Netron Bilişim Akademisi hakkında uzman görüşü belirttim. Şimdilerde ise öğrenim hayatımın sonuna geldim. Genelde, insanları dinlemeyi seven, müziğe ve ay ışığına deli gibi aşık , birisiyim.. Çok fazla sinirli olduğum söylenemez, oldukça sabırlı olduğumu düşünürüm bu yüzden, ancak sinirlendiğimi gören insanlar, uzun bir süre beni görmemişlerdir. Öğrencilik hayatım bittiğinden birçok sosyal aktivitede bulunarak hayat tecrübemi geliştirmeye çalışıyorum. Öğrenciliğime paralel küçük ve orta ölçekli şirket ve kuruluşlara Sistem & Ağ ve danışmanlık hizmetleride veriyorum. Gönüllü topluluklarda da bulunup insanların sorunlarına çözümler üretme zincirinde üstüme düşeni yapmaya çalışıyorum, Bu sayede bilgilerimin dinamizmini sağlayıp, paslanmamasını sağlıyorum, Aktif olarak bulunduğum toplulukların bir kaçı. •Ata Yazılım (Yönetim Kurulu Başkanı) •Microsoft Genel Sosyal Topluluğu (Üye) •Microsoft Technet Topluluğu (Üye) •Microsoft MSDN Topluluğu (Üye) •Microsoft Türkiye Haber Grupları (Üye) •Google Ürün Forumları (Üye) •ÇözümPark Bilişim Topluluğu (Üye) Katıldığım ve Kamp Kurduğum Müzik Festivalleri ise şöyle; Rock Istanbul '2005 BarışaRock '2006,'2007,'2008 Rock and Coke '2006,'2007,'2008

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad E.. O..
  • Üyelik 08.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46/E
  • Meslek Yönetim Kurulu Başkanı
  • Konum Ankara
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri