Karşılama Mesajı

Hakkımda sayfasını merak edip ; ” Kimdir bu Kemal Sarıyıldırım ? ” , ” Ne yapar ? ” , ” Ne eder ? ” gibi sorular sorarak bu sayfayı okumaya başladığınız için teşekkür ederim. Bu satırları yazmanın öncesinde de, kendi kendime en çok sorduğum soruların başında geldiklerini ifade edeyim. Ve bu sorularla kendimi her sorguladığımda, hayatıma dair yeni bir şeyler keşfetmiş oluyorum. İnanıyorum ki benim gibi bir çok insanda ” Ben kimim ? ” , ” Sevdiğim ya da sevmediğim şeyler nedir ? ” , ” Beni neler mutlu eder ? ” tarzında soruları kendisine sık sık yönelterek, hayatının gidişatına en ideal yönü veriyordur. İnsan kaç yaşına gelirse gelsin başka insanlardan öğrenebileceği bir çok şey olduğu gibi, kendinden de bir çok şey öğrenir. Buna istinaden her yeni yaşımda ; isteklerimi , hayallerimi , heyecanımı tekrar tekrar gözden geçiririm. Zaman dediğimiz olgu, biz hiç farkına varamamışta olsak ; her şey gibi düşünce dünyamızı , hayallerimizi , arzu ve isteklerimizi an be an değiştirmekte.. Bu sayede kendi kurduğumuz kalıplarımızdan taşmamız dan daha güzel ne olabilir ki ?

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad K.. S..
  • Üyelik 28.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32/E
  • Meslek Teknik Servis
  • Konum Antalya
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1/0
  • Ticaret 0, %0
Bu sayfaya erişmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al