Karşılama Mesajı

Kamu Yönetimi ve Adalet MYO mezunuyum. Yaklaşık 3 yıl önce başladığım içerik yazarlığı ve çevirmenlik hayatıma halen freelancer olarak devam ediyorum. www.iyimakale.com da 3 yıldır uzman yazar olarak içerik üretiyorum. Sağlık, teknoloji, yaşam, ekonomi, nasıl yapılır, güncel haberler, moda, arabalar, ebeveynlik ve çocuk gibi pek çok alanda SEO uyumlu ve % 100 özgün Türkçe ve İngilizce yazılar yazıyorum. Özellikle onedio tarzı uzun ve maddeli içerikler yazmayı çok seviyorum. Ayrıca, www.bionluk.com, www.uzmankirala.com, www.makalehizmeti.com, www.hizlibul.com, contentworld ve www.seogezegeni.com şirketinde sipariş üzerine çalışmayı sürdürüyorum. Diğer yandan www.iyimakale.com başta olmak üzere bionluk, uzmankirala ve contentworld üzerinde çevirmenlik de yapıyorum. Son zamanlarda ise https://timeofarticle.blogspot.com/?m=1 adlı bloğumu büyütmeye çalışıyorum. Bloğumdaki yazıları kendim yazıyorum. İçerik oluştururken verilen talimatlara uygun olarak Türkçe veya İngilizce kaynaklardan araştırma yaparım. Yazıların SEO uyumlu ve tamamen özgün olmasına özen gösteririm. Halihazırda yazılmış ve satılmış binlerce makalem vardır.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad İ.. Ö..
  • Üyelik 19.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 40/E
  • Meslek Metin yazarı ve çevirnen
  • Konum Balıkesir
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3/2
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri