Karşılama Mesajı

Merhaba ben Murat; Tamamen yenilikçi ve bir o kadarda mizah seviyesi yüksek bireyimdir.Konularda yardım etmeyi seven ve bir o kadarda bilgi alış verişine sadık bireyimdir. boş zamanlarımda tasarım yapmak bilgi edinmek gibi hobilerim vardı ki işimden dolayı hobiden çıkmıştır. Lise zamanından beri grafik tasarımla uğraşırken Duran Doğan A.Ş inde stajyerlik hayatımdan sonra Karadeniz basım da grafiker ve dijital baskı sorumlusu olarak işe başladım 2.5 yılllık deneyimimden sonra Askerlik görevimi yaptım ve gerek Baskı öncesi gerek baskı sonra gerek kağıt gramajı veya markası bir etiket baskı nerden giriyor nerden çıkıyor gibi bir deneyim elde ettim kısacısı bu işi kendime sabitledim ve geliştirdim Kuruduğum çeşitli kendi işlerimle Sayısız Kartvizit, Davetiye, afiş, ambalaj, etiket yani kısacası basım ve grafik anlamından her şeyi yapmış bulunmaktayım elde ettiğim deneyim ve bilgim ile beraber kendime bir ekip kurup grafik şirketi açmayı düşüncemi yavaş yavaş yerine getiriyorum.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. A..
  • Üyelik 09.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24/E
  • Meslek Grafker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2/2
  • Ticaret 0, %0

Son Ziyaretler 325

Açtığım Konular

🔥 Norton 365 For Gamers | Call Of Duty Modern Warfare II | Sınırlı Stok
tasarimgerek
tasarimgerek Hesap Alışverişi 1 161
[Ana Sağlayıcı] 🔥 Shutterstock indirme hizmetleri - Hypuin Premium - Ssilistre Yapımıdır
tasarimgerek
tasarimgerek Hesap Alışverişi 1 308
PHP 🔥 %150 Kar getiren SMS onay scripti | 3 Farklı Api | Paytr-Shopier entegre | Sağlam gelir
tasarimgerek
Ssilistre Script Alışverişi 2 647
Numaraonayla.com | Whatsapp - Telegram - Google - İnstagram - Facebook | Kaliteli SMS Onay adresi
tasarimgerek
tasarimgerek Genel Alışveriş 1 380
Sms onay konusu açmak yasak mı?
tasarimgerek
Psycho Dayanışmalar 2 332
BİTEXEN Referans kodum ile kayıt ol işlem sonrası 20 + 10 BTXN Kazan!
tasarimgerek
tasarimgerek Yatırım Araçları 1 405
SSILISTRE CREATIVE | Logo - Post - Banner - Kartvizit - Davetiye vb. Tüm tasarım işleri yapılır.
tasarimgerek
Pasa Tasarım Hizmetleri 2 429
🔥Ssilistre Lisans | Windows-Office| Freepik - Envato - Canva - Shutterstock | Daha fazlası..
tasarimgerek
tasarimgerek Hesap Alışverişi 1 521
Wmaraci konuya görsel ekliyorum gözükmüyor
tasarimgerek
tasarimgerek WM Aracı 4 741
🚀 TasarımGerek Farkı İle - Freepik / Envato / Canva / Pngtree / Shuterstock / Semrush Guru / Adobestock
tasarimgerek
tasarimgerek Hesap Alışverişi 7 1212
🚀 TASARIMGEREK | "Profesyonel Tasarım Hizmetleri" Logo / Banner / Sosyal Medya / Davetiye / Kartvizit vb
tasarimgerek
tasarimgerek Tasarım Hizmetleri 3 779
🏆 [HER ŞEY 10₺] 🟢 Envato ELEMENTS | Canva | MOZ |🟢 SHUTTERSTOCK | 🟢 SEMRUSH | ADOBE STOCK|
tasarimgerek
Keyato Hesap Alışverişi 6 929
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al