Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

gokseltoprak gokseltoprak şuan çevrimdışıdır.

Limonwp.com

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
5
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
5
0
Toplam olumlu geribildirim: 5
[gokseltoprak] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• gokseltoprak Hakkında
    Hakkımda
    Wordpress, PHP, HTML, CSS, Jquery
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Web Developer

İstatistik

• Son Aktivitesi: 08 Nisan 2018 10:31
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 2 Toplam: 2

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

45 Beğeni
  1. cold459
    cold459 beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : İzmir Freelancer Çalışma Merkezi
  2. cetvel
    cetvel beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Blogger de dev proje tek eksik var onuda siz tamamlayın
  3. djerkan96
    djerkan96 beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Blogger de dev proje tek eksik var onuda siz tamamlayın
  4. mehmetmasa
    mehmetmasa beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Blogger de dev proje tek eksik var onuda siz tamamlayın
  5. LitmuS
    LitmuS beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : iMagazine teması dosyaları
  6. asonons
    asonons beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : iMagazine teması dosyaları
  7. redfire38
    redfire38 beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Adsense Sitemi Yavaşlatıyor
    Reklamları kaldırmaktan başka çözüm yok. O gelirin bir bedeli olacak muhakkak.
    Ne Zaman Beğendi: 15 Haziran 2016, 12:26
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Haziran 2016, 11:38
  8. halilyc
    halilyc beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Centos WP / Ftpye attığım dosyaları çalıştıramıyorum
    Rica ederim hocam. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
    Ne Zaman Beğendi: 22 Nisan 2016, 11:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Nisan 2016, 11:45
  9. halilyc
    halilyc beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Centos WP / Ftpye attığım dosyaları çalıştıramıyorum
    http://i.hizliresim.com/OAp6D3.jpg Bende yönlenmiş görünüyor. Zenmate çözer :)
    Ne Zaman Beğendi: 22 Nisan 2016, 11:42
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Nisan 2016, 11:41
  10. halilyc
    NS yönlenmesi tamamlanmış, bende domaini yazınca veritabanı hatası sayfası geldi. Hiç problem olmaz, kullanmanıza bakın.
    Ne Zaman Beğendi: 22 Nisan 2016, 11:32
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Nisan 2016, 11:29
  11. halilyc
  12. halilyc
  13. furkan021
    furkan021 beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Wordpress siteme tema yapacağım Yardım!
  14. TitaMest
    TitaMest beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : Php Öğrenmek İstiyorum. Nerden başlamalıyım.
  15. dtmuratcan
    dtmuratcan beğendi mesaj :: gokseltoprak Açık konu : İlan Sitesi Projesi, WP ve Scriptler

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 14:29.