Karşılama Mesajı

Aydın Söke'de ikamet etmekteyim. özel sektör çalışanıyım.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. Ö..
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47/E
  • Meslek sevkiyat
  • Konum Aydın
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 62/63
  • Ticaret 5, %100

Attığım Mesajlar

• Tema resim boyutları

Merhaba,  şu temayı yükledim ama bende ana satfa ve kategori sayfalarında resim boyutları karma karışık bunu nasıl ayarlarım. https://themezee.com/doc...

30.11.2022, WordPress
  • Tema öne çıkan görseli kaldırma.

çok ilginç, header şablonundan çıkardığım kodla oldu. 

28.11.2022, Güncel

büytün şablonları taradım bulamadım neymiş bu anlamadım.  

28.11.2022, Güncel

akaynar adlı üyeden alıntı üstte çıkan resim anladığım kadarı ile konu eklerken öne çıkan görsel kısmına eklenen görsel öne çıkan görseli eklemezsen ...

28.11.2022, Güncel

Merhaba,   Mevcut temada konulara girdiğinde üstte çıkan görseli nasıl kaldırabilirim. Yani konuya eklenmiş öne çıkan görsel en üstte çıkıyor ben çıkm...

28.11.2022, Güncel
  • Adsense vergilendirme Şahıs şirketi

Arkadaşlar başka fikri olan yokmu ?

17.02.2022, Blogger
  • Adsense vergilendirme Şahıs şirketi

Merhaba, Adsense vergilendirme için şahıs şirketi kurmak gerekiyormuş. Bankadan içerik üretici hesabı  aç %15 kesilsin ...

17.02.2022, Blogger
  • Adsense Gelirlerindeki değişiklik

Merhab   Son haftalarda adsense gelirlerinde acayip değişiklik oluyor. 1 gün 2 katına çıkıyor, diğer gün yarıdanda aşağı dü...

11.02.2022, Webmaster Genel
  • AMP seo etkisi

Merhaba arkadaşlar.   AMP nin seoya etkisi ne durumda, google hala amp ye önem veriyormu ? Son zamanlarda bunun etkisi azaldı diye yazılar o...

10.02.2022, Güncel
  • Wordpress temasımı

sayfa kaynağı anlamadığım iş. ücretli biyerde satılıyormu diye merak ettim.

08.02.2022, Konu Dışı
  • Wordpress temasımı

https://www.livescience.com/    arkadaşlar bu tema wordpress temasımı.   bizde bu temayı bulabilirmiyiz.  benzer konularda bi...

08.02.2022, Konu Dışı
  • Wordpress taşıma

Merhaba,    wordpress taşıma yaptım resimler türkçe karakter hatası verdi. Elimdeki yedekte hata yok ama ftp yüklerken t&uu...

05.02.2022, WordPress
  • Siteye bağlantı

Merhaba,     Wordpress taşıma yaptım henüz dns güncellemedim çalışıp çalışmadığını anlamak için nasıl bağlantı kurulur. yani ip vs. ...

05.02.2022, Güncel
  • Adsense vergi son durum nedir

Merhaba arkadaşlar,    Adsense vergisi için son durum nedir, şimdi neler yapmamız gerekiyor. Bir çok makale okudum kimisi %15 banka kesece...

30.01.2022, İnternetten Para Kazanmak
  • Yerli Hostmu Yabancı Hostmu

almanya yada fransa seçmek istiyorum. sitelerim türkçe.  yani uzak olduğu için yavaşlama sorunu yaşarmıyım onu merak ediyorum.    &nb...

27.01.2022, Hosting
  • Yerli Hostmu Yabancı Hostmu

Merhaba, Hostta lokasyonun önemi nedir ? Yurt içi lokasyon hız bakımından yurt dışı lokasyondan dahamı iyidir. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

27.01.2022, Hosting
  • AMP Wordpress kasması

googlein kendi eklentisini kullanıyorum diğer amp eklentilerini denedim onlarda aynı. eklentilerin tümünü kapatıyorum yine aynı çözemedim.

25.11.2021, WordPress
  • AMP Wordpress kasması

Merhaba, AMP eklentisini aktif edince wordpress inanılmaz kasıyor. hangi amp eklentisini kursam aynı. sadece konuları amp olarak ayarlıyorum bu defa...

25.11.2021, WordPress
  • xenforo host

Merhaba, Xenforo forumlar için ayrıca optimize edilmiş hostlar var bunlar faydalı olurmu ? diğer sorum ise turbo host diye bişeyle karşılaşıyorum ...

21.11.2021, XenForo
  • amp reklam ekleme

Merhaba, wordpress amp eklentisi kurdum fakat reklam eklemekte zorlanıyorum. head ve boyd arasına reklam kodlarını ekledim otomatik reklamlar çıkıyor...

15.10.2021, WordPress
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al