Karşılama Mesajı

İsmim Berke Yaşım 21 Daha önce bu tarz siteler çok yaptım yaklaşık 5 senedir yapıyorum 2008 yılında tr.gg adlı bedava site sahibi oldum.Show TV de çocuk zekalarını geliştiren oyunları bir sitede toplayan bir reklam gördüm ve etkilendim sudoku satranç gibi oyunları ekledim fakat beni açıkçası sarmadı ve güncelleme şansım olmadı. Ardından oyunlar katagorisine geçmeye karar verir full pc oyunları katagorisinde konular paylaşmaya başladım. Bu uğraşı yaklaşık 1 yıl kadar yaptım ardından siteme günde 800 civarı kişi ziyaret eder oldu sınıf arkadaşımın ilgisini çekti ve sitemi 300 liraya arkadaşıma sattım (Bence değmezdi satarsan ne kadara satarsın demişti 300 demiştim keşki 400 deseydim diye kendime çok kızıyorum arkadaşın babası rus ticaretleriyle vs. uğraşıyordu düşünemedim) Ardından yetkinforum a geçiş yaptım o sitede yaklaşık 2 yıl kadar uğraştım online oyun katagorisinde 1. liğe ayık görüldüm fakat ne hakka hizmetse kredi vermediler ödül olarak.Bir süre ödül vesilesiyle hırslandım ve öyle devam ettim Bu zorlu forum yolculuğundan sonra farkettim ki paralı siteler benden çok daha rahat ve istediği eklentiyi koyabiliyor burda para verip kredi alıcaksın yine bağın var fakat reklamlar vs. 1-2 yıllığına seni rahatsız etmicek.Bende düşündüm o zaman alan adı ve hostingi 35 tl ye alıp 1 yıllık site açtım. arsivoyunlari.com olan eski sitemde çok işler başardım wolfteam hilesi bulduk (küçük bir oynamayla çalışmayan wall hacki çalışır duruma getirdik) Ve ardından hile değilde vip üyelik sattık yanında wall hack verdik bu yaklaşık kontor olarak 75 tl kazanmama yardım etti. Ardından okulun ağırlığından dolayı ve süresinin bittiğini unutmamdan dolayı sitenin kapandığını 1 yııllık emeğimin 0 landığını gördüm buda beni çok üzdü ondan sonra bu tip uzantılı ama rahatça hareket ede bileceğim bir site uzun zaman aradım (yaklaşık 1 yıl kadar) Küçük site denemelerim oldu fakat zevk alamadım sonra ise bir forum sitesiyle tanıştım bu forum sitesini hem tk lı hemde normal uzantısıyla kullanıyorum üyelerimin hiç bir şikayeti yok Siteyi kendim kurdum sayılır fakat ne yazıki kaç site kurarsam kurayım işler ciddileşince bazı sorunlar çıkabiliyor bunların yanında asla değişmeyecek olan güven sorunları var fakat bununda önüne geçtim diyebiliriz.Admin alımlarımız yoktur sitemizde co-admin e kadar yükselebilrisiniz ondada admin paneli yok Yazı biraz uzun fakat abartı koymamaya çalıştım bu yüzden iyice açıkladım kafanızda soru işaretleri olmaması için Herkese iyi forumlar dilerim Yetkinforum sitem açılmış eski sitemin belleğinde olan bu resmi ve tarihi görmenizi istiyorum Her zaman her dalda 1. olmaya adayız ve 1. oluyoruzda http://indirdur.nazuka.net/do.php?img=23 Sitem: oyunexe.com

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad B.. Y..
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1/5
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri