Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Kiroglumarket Kiroglumarket şuan çevrimdışıdır.

Üyeliği Durdurulmuş

Uzaklaştırma Sebebi
Uzaklaştırma zamanı: 17 Ocak 2019
Cezanın biteceği zaman: Hiçbir zaman. (Süresiz uzaklaştırma)
Uzaklaştırma sebebi: Kendi isteği üzerine

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
1
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
1
0
Toplam olumlu geribildirim: 1
[Kiroglumarket] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. ersev
    19 Ağustos 2015 17:18 - link
    ersev
    merhaba hocam bi sorunum var bu kargo metodu sayfasına gelince ilerlemiyor araştırdım ama bi türlü yapamadim,fancybox" ve colorbox sorunu bunu nasıl düzeltebilirim bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Hakkımda

• Kiroglumarket Hakkında
    Hakkımda
    Trabzonda esnaflıkla uğraşmaktayım işim ve mesleğim bu .. bilgisayar teknolojileri üzerine okudum ve hobby olarak elektronik ve yazılım üstüne çalışıyorum
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Meslek
    Esnaf

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 05 Mart 2019 21:11
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 10 Toplam: 12

Beğenilen Mesajları

817 Beğeni
  1. Ekorez
    Ekorez beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart Kategori Sayfasında Ürünlere Ürün Kodu Eklemek
    nacarx https://www.youtube.com/watch?v=cS-D7K8iVEQ
    Ne Zaman Beğendi: 27 Mart 2019, 21:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Ocak 2019, 22:57
  2. EmrahDD
    EmrahDD beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  3. yilmaz70
    yilmaz70 beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
    yilmaz70 bu zaman zarfında canlı yayında yapmayı planlıyorum şuanda ortam düzenleme ypıyorum
    Ne Zaman Beğendi: 15 Ocak 2019, 15:57
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Ocak 2019, 15:52
  4. İbrahimŞEN
    İbrahimŞEN beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  5. yilmaz70
    yilmaz70 beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  6. Mastermeido
    Mastermeido beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  7. enerjiveguc
    enerjiveguc beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  8. BigBang
    BigBang beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Superbox 4.5 G İnternet VS Millenicom ADSL İnternet
  9. İbrahimŞEN
    İbrahimŞEN beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Superbox 4.5 G İnternet VS Millenicom ADSL İnternet
  10. YakupYLDZ
    YakupYLDZ beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart Vergi Sepette nasıl eklenir?
    önek gösterebilirmisiniz ?
    Ne Zaman Beğendi: 13 Ocak 2019, 19:33
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Ocak 2019, 18:45
  11. zamarkos
    zamarkos beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Adsense yerinde sayıyor
    adsense de oyalanmayın youtube yöneli. Adsenseyi ARAÇ olarak kullanın AMAÇ olarak değil.
    Ne Zaman Beğendi: 11 Ocak 2019, 22:34
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Ocak 2019, 21:22
  12. nacarx
    nacarx beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  13. yilmaz70
  14. enerjiveguc
    enerjiveguc beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası Ekleme bİTTİ!
  15. enerjiveguc
    enerjiveguc beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart iletişim sayfası sorunu
    melankolia catalog/language/en-gb/common success.php de bu şekilde
    Ne Zaman Beğendi: 10 Ocak 2019, 11:34
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Ekim 2018, 18:18

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 06:37.