Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Tosa Tosa şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[Tosa] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• Tosa Hakkında
    Hakkımda
    Tolga Şahin / Kurumsal Danışmanlık
    Günümüz koşullarında orta ölçekli firmaların öncellikleri sürekli olarak değişmektedir. Yapılan araştırmalar, öngörüler ve analizler kurumların yönetim anlayışı, liderlik ve değişim konularında yeniliklere açık olması gerektiğini gösteriyor. Doğru stratejik kararların alınması ve uygulanması günümüzde oldukça önemlidir. Bu süreçler boyunca firmanız için finans, yönetim, pazarlama stratejileri, bütçe yönetimi, süreç yönetimi, reklam politikası, proje yönetimi, yatırım stratejileri, teknoloji ve yazılım, insan kaynakları gibi konularda Tolga Şahin profesyonel anlamda danışmanlık yapmaktadır.
    Başarılı olabilmek için değişen ihtiyaçlarınızın anında tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin uygulanması önemlidir. Yönetim danışmanlığı hizmeti ile Tolga Şahin farklı sektörlerde edindiği tecrübeleri ve uzmanlık alanları ile ideal çözümleri hızlı şekilde geliştirebilmektedir.
    Yakın Zamanda da Sanatçılara, Ajanslara, Yazarlara, Kurumsal Firmalara ve Artık Bireysel Kullanıcılara da Profesyonel Anlamda İnstagram, Facebook, Youtube Gibi Bir Çok Sosyal Mecralarda Beğeni Sistemleri, Video Görüntüleme Sayılarını Arttırma, Takipçi Paketleri Gibi Hizmetlerde Bulunmakadır.
    www.tolgasahin.com.tr / @tolgasahin_tr
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • İmza
    Kurumsal Yönetim Danışmanı ( www.tolgasahin.com.tr -- @tolgasahin_tr )

İstatistik

• Son Aktivitesi: 19 Temmuz 2019 23:07
  • Tavsiye Puanı: 0

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 13:28.