Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

TayfunGuler TayfunGuler şuan çevrimdışıdır.

Kod Şiirdir

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
65
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
65
0
Toplam olumlu geribildirim: 73
[TayfunGuler] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 3
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 23:15
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

158 Beğeni
  1. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: bhdrbltc Açık konu : İşe Yaramayan SEO Paketlerine Son
  2. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Inchredible Açık konu : 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
    https://4.bp.blogspot.com/-QKZOZl6Ab8c/Vz07j26PrOI/AAAAAAAAGaU/5qpWNSlggQ81r11r-oLGftqccyescQStgCLcB/s640/19mayis.png ...
    Ne Zaman Beğendi: 19 Mayıs 2016, 09:54
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 19 Mayıs 2016, 07:14
  3. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: ankarali87 Açık konu : Tüm Annelerimizin Günü Kutlu Olsun...
  4. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Heuristic Açık konu : 4 TL'ye Google Yükselme Garantisi Tanıtım Yazısı {+100 Farklı IP Siteden Backlink}
  5. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Heuristic Açık konu : 4 TL'ye Google Yükselme Garantisi Tanıtım Yazısı {+100 Farklı IP Siteden Backlink}
  6. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Lord44 Açık konu : PHP, WORDPRESS ve Html/Css İşlerinizi Yapıyoruz. (BOL REFERANS)(BOOTSTRAP, SKELETON, LARAVEL, WOOCOMMERCE)
  7. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Ozi Açık konu : Script Yazmaya Nasıl Başlanır?
  8. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: tedem Açık konu : Html Dersleri - A Etiketi
  9. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: GuzelNetTr Açık konu : Güzel.net.tr'den Premium Host Kullanan Var Mı?
  10. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Fatma Açık konu : Html Dersleri – Genel Etiketler
    Teşekkürler Tayfun Guler yanlız yazılar çok küçük göz yoruyor birde 1. videoyu bulamadım
    Ne Zaman Beğendi: 02 Nisan 2016, 20:57
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 02 Nisan 2016, 18:56
  11. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: Yusuf42 Açık konu : PHP, WORDPRESS ve Html/Css İşlerinizi Yapıyoruz. (BOL REFERANS)(BOOTSTRAP, SKELETON, LARAVEL, WOOCOMMERCE)
    Harika bir hizmet :)
    Ne Zaman Beğendi: 24 Mart 2016, 17:33
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 24 Mart 2016, 17:32
  12. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: fdursun Açık konu : PHP, WORDPRESS ve Html/Css İşlerinizi Yapıyoruz. (BOL REFERANS)(BOOTSTRAP, SKELETON, LARAVEL, WOOCOMMERCE)
    Güzel bir optimize ve seo çalışması yaptık teşekkürler
    Ne Zaman Beğendi: 24 Mart 2016, 17:32
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 24 Mart 2016, 17:25
  13. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: BiELOF Açık konu : Yeni İş Kuracağım. Devletten Hibe Alabilir miyim?
  14. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: LosTTeeN Açık konu : Deneme amaçlı ilk ay ücretsiz reseller alınacaktır
  15. TayfunGuler
    TayfunGuler beğendi mesaj :: WhatAShame Açık konu : Aliexpress iade alamıyorum :(
    :) olur abi sen ne zaman boş olursan bana burdan ve facebook (https://www.facebook.com/kaanulkerin) den ulaşabilirsin
    Ne Zaman Beğendi: 24 Şubat 2016, 22:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 24 Şubat 2016, 22:00
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım
Kategori: PHP Hizmetleri / Cevap: 18 / Okunma: 2.068

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 20:08.