TradeOne
TradeOne
TradeOne Yazılım geliştiricisi Kullanıcı
Karşılama Mesajı

36 yaşındayım, 1998'den beri PHP ile kodlanmış Websiteleri ve Windows için masaüstü uygulamaları geliştiriyorum, firmalar ve bazı devlet kurumları için bir çok projeleri hayata geçirdim, yurtdışında yaşıyorum (Rus Ülkeleri ve Almanya), Rusça ve İngilizce'ye çok iyi derecede, Almanca'ya orta derecede hakimim. Web projelerinde çoğunlukla Foundation 4 çatısı kullanıyorum, son 4 aydır, 2014 mart ayında start verilecek olan yeni bir proje üstünde çalışmak amacıyla taslak oluşturma ve önhazırlık sürecine girdim. Bu sebeple günde yaklaşık olarak 6 saat boş vaktim oluyor. Bu süreç içinde her türlü PHP, Masaüstü uygulaması ve WEB projelerinizi profesyonel iş bilinciyle gerçekleştirebilirim. Para kaybetmeyi göze alarak kimseyi mağdur etmeme prensibiyle çalışıyorum. Adı açıkça konmamış hiç bir işi açıktan yapmıyorum, boş vaatler vermiyorum, Türkiye'de banka hesabım yoktur, ödemeleri yurtdışı PAYPAL, SWIFT, WESTERN UNION veya yurtdışı kredi kartı numarasına havale yöntemiyle kabul ediyorum. 1000 USD'ye kadar olan projelerinizde yarısını iş başında yarısını iş tesliminde, 1000 USD - 5000 USD arasındaki proje bütçelerinde ödemenin 1/3'ünü iş başında 1/3'ünü işin ortasında 1/3 'ünü iş bitince teslim alıyorum, 5000 USD ve daha üzeri bütçelerdeki projelerde ise bütçenin, projeye konu olan her modül/fonksiyonun ve projenin nihai teslim tarihinin açıkça yazılı olduğu ve tarafların imzaladığı, mahkemelerce geçerli nitelikte iş anlaşması oluşturup her iki taraf da onaylayıp imzaladıktan sonra ödemeye aracılık edecek ESCROW firmasına gönderip ödeme ile ilgili doğabilecek anlaşmazlıklara önceden engel oluyorum. Sadece ciddi alıcılarla çalışıyorum, Profesyonel iş ilişkisinin ortaya çıkabilmesi için müşterinin de isteklerini düzgün ve eksiksiz bir biçimde ifade edecek kadar profesyonelliğe sahip olması gerektiğine inanıyorum. Projenin başında müşteriyle aynı dili konuşmadığımızı anlıyorsam daha sonra doğabilecek sıkıntıları baştan engellemek adına o işi almıyorum. Amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğu belli olan kişilerle tartışmaya girmiyor, cevap vermemeyi tercih ediyorum. İş yaptırmak adı altında iş yaptıracağı insanı sınava tabi tutmaya çalışan veya karşılıklı saygıdan habersiz insanlarla çalışmaya çalışmanın kimseye fayda getirmeyeceğini bilecek kadar iş tecrübesi sahibiyim. İnsanların başkasına saygı duyabilmesi için önce kendine saygı duyması gerektiğine inanıyorum.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad H.. T..
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45/E
  • Meslek Yazılım geliştiricisi
  • Konum Almanya
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 66/59
  • Ticaret 4, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri