Karşılama Mesajı

iş güvenliği firmasında bilgi işlem elemanı olarak çalışmaktayım

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad O.. Ö..
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36/E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 72/73
  • Ticaret 13, %100

Son Ziyaretler 7795

Attığım Mesajlar

• Linux E-Kitabım

Merhaba, Temel Linux komutları e-kitabımı ücretsiz olarak yayına aldım. Aşağıdaki link üzerinden sisteme kayıt olarak kitabıma erişebilirsiniz. Kayıt ...

16.01.2023, Linux
  • Bilişim Eğitim Kanalım

Merhaba,   Aşağıdaki linkteki YouTube kanalımda Windows ve Linux sistemler ile ilgili eğitim içerikleri yayınlamaktayım. Yakın zamanda kategori ve içe...

28.11.2022, Youtube
  • Temel Linux Komutları Eğitim Videoları

Herkese merhaba, Youtube kanalımda Linux komutları ile ilgili eğitim video serisi hazırladım. Videolarıma aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz. Um...

07.08.2022, Linux
  • Bilgisayar Eğitimi Kanalım

Merhaba, Bilgisayar eğitimi ile ilgili kanalım Youtube'da yayına başladı. Kanalımda Windows 10, Linux, Windows Server ile ilgili videolar yayınlamakta...

11.06.2022, Youtube
  • Windows Kiosk Modu Aktif Etme

lonely2134 adlı üyeden alıntı Teşekkürler güzel paylaşım.  Güzel yorumunuz için teşekkürler....

18.04.2022, Windows
  • Windows Kiosk Modu Aktif Etme

Aşağıdaki videoda Windows 10 işletim sisteminde kios mod oluşturma işlemini anlattım. İyi seyirler.     ...

18.04.2022, Windows
  • Teams uygulaması hakkında

Sohbetler sunucuda barınır. Ulaşılabilir durumdadır her zaman. Görüntülü konuşmalar ise isteğe bağlı kaydedilir.

28.10.2021, Bilgi Arşivi
  • Centos İşlemci Sıcaklığı Öğrenme

İşlemcinin sıcaklığı, bilgisayar veya sunucu sistemimizin performansını ve güvenliğini etkileyen önemli bir unsurdur. Sistemimizde donanımsal nedenler...

19.09.2021, Linux
  • server (sunucu) hk.

Merhaba,Cisco Asa hakkında bilgim yok fakat kurduğunuz sunucuda arkasındaki firewall cihazını siz yönetiyorsanız dns, http vb servisler için gerekli p...

19.09.2021, Sunucu Yönetimi
  • Windows 10 Powershell ile Dosya Hash Değeri Öğrenme

Windows 10 işletim sistemi kurulu bir bilgisayarımız varsa programsız olarak internetten indirdiğimiz bir dosyanın hash değerini alarak doğruluğunu ko...

19.09.2021, Windows
  • Cpanel Eski Yedekleri Otomatik Silme

Web sunucularda yedekleme için kendimize bir düzen oluşturmamız önemlidir. Örneğin son 7 gündeki yedekleri saklamak gibi. Bu işlemi manuel olarak yapm...

19.09.2021, Sunucu Yönetimi
  • Datacenter IP Yönetimi

Herkese merhaba, Sizlere bir soru sormak istiyorum. Bir datacenter firmasından bir kabin kiralarsam anlaşmama göre bana belirli özelliklerde bir hat ...

24.08.2021, Sunucu Yönetimi
  • Google Hariç Bırakıldı

yilmaz70 adlı üyeden alıntıhttps://support.google.com/webmasters/answer/7440203?hl=tr#missing_urls&zippy=%2Ceksik-sayfalar-veya-siteler Google, her ...

20.05.2021, Google
  • Google Hariç Bırakıldı

yilmaz70 adlı üyeden alıntıhttps://support.google.com/webmasters/answer/7440203?hl=tr Nelerin olmasını beklememelisiniz %100 kapsam: Sitenizdeki tüm ...

20.05.2021, Google
  • Google Hariç Bırakıldı

tolhur adlı üyeden alıntıO zaman farklı sorunlar veya işlevler vardır sitenizde. Örneğin yönlendirmeli sayfalar olabilir.Öncelikle şurda anlaşalım; ha...

20.05.2021, Google
  • Google Hariç Bırakıldı

tolhur adlı üyeden alıntıHer sayfanın index almasını mı istiyorsunuz? Muhtemelen etiketlere, sayfalandırmalara vs noindex vermişsinizdir. Hariç bırak...

20.05.2021, Google
  • Google Hariç Bırakıldı

Herkese merhaba, Google webmaster aracında websiteme ait yaklaşık 200 link hariç bırakıldı olarak gözüküyor. Robot.txt dosyasını kontrol ettim. Herha...

20.05.2021, Google
  • Google Kitap Yayınlama

Herkese merhaba, Linux ile ilgili bir kitap yazdım. Bu kitabı Google Kitap servisi üzerinden yayınlamak istiyorum. Bu sistem üzerinden kitap yayınlay...

25.04.2021, Google
  • Gazi Mustafa Kemal Atatürk Anısına ~ aliuyargraphics

Çok güzel çalışma olmuş. Elinize sağlık.

11.04.2021, Grafik Tasarım
  • Upload max nasıl düşürülür

Merhaba, Aşağıdaki linkteki makaleyi kontrol edebilirsiniz, https://bilgialnet.com/wordpress-dosya-yukleme-boyutunu-arttirma/...

20.03.2021, WordPress
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al