Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

SalihToy SalihToy şuan çevrimiçidir.

tazmanyacanavari.com

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
36
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
36
0
Toplam olumlu geribildirim: 36
[SalihToy] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 2
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. lastpavel
    12 Temmuz 2018 20:02 - link
    lastpavel
    hocam selam.Geçmişte size iş yaptırmıştım wp ile alaka şimdi tekrar elimde işler birikti ilgilenirseniz işi size vereyim

Hakkımda

• SalihToy Hakkında
    Hakkımda
    Uzun süre boyunca bilgisayar ile uğraşarak kendimi geliştirdim. Şuan iyi derece de WordPress, HTML ve CSS ile ilgileniyorum. Aynı zaman da blog üzerinden web tasarım başlığı altında makaleler yazarak, web tasarım merak salmış dostlarıma da az çok yardım ediyorum.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    WordPress
  • İmza
    WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 15:01
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 10 Toplam: 16

İletişim Bilgileri

Sohbet
SalihToy Adlı Üye ile Anlık Mesajlaşma:
Web Sitesi:
https://tazmanyacanavari.com/
Sayfa Adresi:
https://wmaraci.com/forum/uyeler/25743-salihtoy

Beğendiği Mesajlar

147 Beğeni
  1. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: keremiya Açık konu : Movifox - WordPress Responsive Film ve Dizi Teması ! Gelişmiş Tema Paneli, Harika SEO Altyapısı ve Dahası !
  2. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: codertr Açık konu : Wordpress Tema Entegrasyonu
    SalihToy arkadaşla görüşüyoruz
    Ne Zaman Beğendi: 21 Ağustos 2018, 18:23
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 21 Ağustos 2018, 14:54
  3. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: cembaki Açık konu : [Sınırsız Lisans 40 TL] | 2.5.0.2 | 'New Whitecolor' SEO + Mobil Uyumlu WordPress Blog Teması
    DM attım, skype'tan yazdım ulaşamadım. Bir tane almak istiyordum.
    Ne Zaman Beğendi: 14 Ağustos 2018, 15:25
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Ağustos 2018, 13:12
  4. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: SpecBrain Açık konu : Evlat V1 Wordpress Teması Yayında! (Ücretsiz) [Link Güncellendi !]
    Al bende de o kadar. Güzel zamanlar geçti :)
    Ne Zaman Beğendi: 18 Haziran 2018, 16:30
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 18 Haziran 2018, 16:29
  5. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: BeyaZenci Açık konu : [Sınırsız Lisans 40 TL] | 2.5.0.2 | 'New Whitecolor' SEO + Mobil Uyumlu WordPress Blog Teması
    PM alabilir miyim, demoyu görmek istiyorum.
    Ne Zaman Beğendi: 21 Ocak 2018, 14:03
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Ocak 2018, 12:58
  6. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: DumanAjans Açık konu : [Sınırsız Lisans 40 TL] | 2.5.0.2 | 'New Whitecolor' SEO + Mobil Uyumlu WordPress Blog Teması
  7. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: lastpavel Açık konu : Uygun Fiyat İle WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!
    arkadaş gerçekten işinin piri bilmediği şey yok wordpress'de ve uygun fiyatta cabası .
    Ne Zaman Beğendi: 25 Aralık 2017, 22:22
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 25 Aralık 2017, 19:55
  8. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: kdrclp Açık konu : [Sınırsız Lisans 40 TL] | 2.5.0.2 | 'New Whitecolor' SEO + Mobil Uyumlu WordPress Blog Teması
    yazım bulunsun kisisel blog acarsam rahatsız ederim artık sizi temayı begendim bende elinize sağlık hayılrlı satışlar :)
    Ne Zaman Beğendi: 23 Ağustos 2017, 09:31
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 20 Ağustos 2017, 12:51
  9. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: yusufcc07 Açık konu : HepsiBurada.Com Kargosu İçin Düşünceleriniz?
  10. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: Dronobicom Açık konu : Wordpress tema kurma ve iç seo yapabilecek varmı? "Ücretli"
    Silinmiştir. Özel mesajları bekliyorum
    Ne Zaman Beğendi: 04 Ağustos 2017, 17:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 04 Ağustos 2017, 17:31
  11. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: wpdenizi Açık konu : wp-optimize ayarlarından anlayan arkadaşlar bakabilir mi.
  12. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: cearg Açık konu : Uygun Fiyat İle WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!
  13. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: dnzblg Açık konu : Uygun Fiyat İle WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!
    2 hizmet alındı. Gayet hızlı ve her sorunuma bir çözüm buldu teşekkür ederim
    Ne Zaman Beğendi: 13 Temmuz 2017, 14:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Temmuz 2017, 14:27
  14. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: koraybrs Açık konu : Uygun Fiyat İle WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!
    http://www.sinemablog.pw/ bu temayi türkce cevirisi yaptirilacak..yapabilirseniz detay alabilirmiyim?
    Ne Zaman Beğendi: 01 Temmuz 2017, 17:40
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Temmuz 2017, 17:23
  15. SalihToy
    SalihToy beğendi mesaj :: kaan05 Açık konu : Mobil Reklamda Dev Kampanya 1k 50 TL Tüm Operatörler ve Wi-fi Aktif
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 16:57.