Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

mertcanfirat mertcanfirat şuan çevrimdışıdır.

hepimiz ölecek yaştayız.

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
45
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
45
0
Toplam olumlu geribildirim: 48
[mertcanfirat] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 7
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 23:06
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

122 Beğeni
  1. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: Vargonen Açık konu : Genç Kardeşlerimize Hosting, Domain ve Maddi/Manevi Sponsorları Arıyoruz..
  2. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: odeaweb Açık konu : Genç Kardeşlerimize Hosting, Domain ve Maddi/Manevi Sponsorları Arıyoruz..
    OdeaWeb Bilişim Teknolojileri Olarak; Her türlü hosting hizmetleri ve domainleri ücretsiz olarak karşılayabiliriz.
    Ne Zaman Beğendi: 22 Haziran 2019, 11:36
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Haziran 2019, 14:27
  3. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: deryaerdil Açık konu : İBB'nin Web Sitesi vb. İşlere Ödediği Fiyatlar (Dudağınız Uçuklayabilir.)
  4. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: Backlinkcigeldi Açık konu : İBB'nin Web Sitesi vb. İşlere Ödediği Fiyatlar (Dudağınız Uçuklayabilir.)
  5. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: Escalous Açık konu : İBB'nin Web Sitesi vb. İşlere Ödediği Fiyatlar (Dudağınız Uçuklayabilir.)
  6. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: sokakroportajlari Açık konu : Açlık Sınırı 2029tl. Peki Siz Aç Mısınız?
  7. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: admin Açık konu : [Tüm Üyelere Duyurulur] FORUMDA SIKI DENETİME GİDİYORUZ!
  8. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: mbcshop Açık konu : İsrail'e yeni görevinde başarılar diliyorum.
  9. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: turkmaxi Açık konu : İsrail'e yeni görevinde başarılar diliyorum.
  10. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: Mutevahhid Açık konu : İsrail'e yeni görevinde başarılar diliyorum.
    Zulüm ile abad olanın, akıbeti berbat olur. Bilim namına yapılan namus yobazlığını ve zalim seviciliğini kınıyorum.
    Ne Zaman Beğendi: 24 Şubat 2019, 01:29
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 22 Şubat 2019, 15:59
  11. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: GuzelNetTr Açık konu : Guzel hosting hakkında
  12. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: ozkan06 Açık konu : Ücretsiz Panel, Ücretsiz Hosting, Ücretsiz SSL, Süper Hız...
  13. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: fbyazilim Açık konu : 2019 Godaddy promosyonu var mı?
  14. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: savasdersimcelik Açık konu : 1 Yıllık Ücretsiz SSD Hosting + SSL Serfika | SDC Yazılım [ SONA ERDİ ]
  15. mertcanfirat
    mertcanfirat beğendi mesaj :: onurkaplan Açık konu : 25 tl harca 215 tl kazan (:
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 03:06.